Rabka-Zdrój bawiła się podczas „Lata z Radiem”

26.07.2016
Rabka-Zdrój bawiła się podczas „Lata z Radiem”

Miasteczko Prymatu wraz z głównymi atrakcjami – kulinarnym tirem, namiotem oraz kołem fortuny odwiedziło południe Polski. Podczas „Lata z Radiem”, na które znów przybyły prawdziwe tłumy, atmosfera była prawdziwie gorąca.

Pyszności prosto z rąk Roberta Sowy

Pyszne grillowe przysmaki serwowała ekipa Roberta Sowy – był zatem kurczak w apetycznej panierce wraz z dodatkiem świeżych sałat, które dostarczył nasz partner, firma eisberg. Do tego ogórki konserwowe oraz sos czosnkowy, co wraz z mięsem tworzyło smakowitą kompozycję.

Kto postał kilka minut w kolejce do koła fortuny, ten na pewno nie odszedł rozczarowany. Każdy odszedł przynajmniej z saszetkami przypraw, a Ci, którym szczęście dopisało mocniej, z atrakcyjnymi gadżetami w postaci garnków, noży oraz książek kulinarnych. Z kolei na złaknionych porcji wiedzy czekały hostessy, które odpowiadały na Wasze pytania, a także rozdawały książeczki z przydatnymi przepisami na letnie przysmaki.

Koncerty „na żywo”

„Lato z Radiem” słynie z doskonałych koncertów gwiazd. Nie zabraknie tego także podczas tegorocznej edycji. Wystąpi ponad 20 gwiazd m.in.: Arka Noego, Dawid Kwiatkowski, Natalia Szroeder, Brathanki, Sarsa, Leszcze, Łzy, De Mono, Leszcze, Varius Manx, Stachursky, Ryszard Rynkowski, Patrycja Markowska, Feel, T.Love, Raz Dwa Trzy, Andrzej Piaseczny, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Afromental, Perfect, Golec uOrkiestra.

Zapraszamy, wypatrujcie nas w swoich miejscowościach oraz wszędzie tam, gdzie spędzacie urlop!

Trasa „Lata z radiem”:

23 lipca Rabka Zdrój

6 sierpnia Kalisz

7 sierpnia Stegna

13 sierpnia Ciechanów

14 sierpnia Stalowa Wola

20 sierpnia Augustów

21 sierpnia Grajewo

27 sierpnia Kutno

28 sierpnia Otwock

Udostepnij:

Komentarze (2)

norweska20 31.07.2016 23:42
niestety żadne miasto mi nie po drodze ---szkoda
Róża1 31.07.2016 21:17
Super imprezy !!! Szkoda , że tak daleko od nas :-) . Słucham Lata z Radiem już od 40-tu lat :-).
prymat