Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Pomysły na pyszne wielkanocne jajka

Pomysły na pyszne wielkanocne jajka

Święta tuż, tuż! To ostatni moment, aby ustalić wielkanocne menu i przygotować listę zakupów. Na pewno cześć z Was jeszcze się zastanawia, co dobrego powinno pojawić się na suto zastawionym stole. Mam dla Was wyjątkowe pomysły na smaczne jajka, których podczas Wielkanocy nie może zabraknąć w żadnym domu!

Nie znam nikogo, kto w czasie tych Świąt odmawia sobie skosztowania jajek w różnych odsłonach. Jednak pomysły na ich przygotowanie szybko się kończą. Na szczęście są wśród nas osoby, które o tym produkcie wiedzą wszystko i chętnie dzielą się swoją wiedzą.

Zapraszam do zapoznania się z przepisami na wielkanocne jajka, które Mysza75 przedstawia we Wpisie Tygodnia: Świąteczne jajka na wiele sposobów.

 

Pomysły na pyszne wielkanocne jajka Mysza75 zaprasza na fioletowe jajka.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak