Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

Po rozum do głowy

Po rozum do głowy

 

Orzechy to niewątpliwie smaki jesieni. Drzemie w nich niezwykła moc i niepowtarzalny smak, nadający oryginalnego charakteru wielu daniom. Zapraszamy na Wpis Tygodnia.

 

Przyszedł wreszcie czas na odkrywanie jesiennych smaków. Obok grzybów jesienią pachną także orzechy włoskie. Charakterystyczny, dekoracyjny kształt i głęboki smak orzechów znakomicie komponuje się z wieloma potrawami. Często wykorzystujemy je do wypieków – czy można wyobrazić sobie coś wspanialszego od szarlotki z orzechami włoskimi?! Orzechy jednak pojawiają się nie tylko w słodkich wypiekach. Znakomicie łączą się ze smakiem dań mięsnych. Wraz z rozpoczęciem października warto więc sięgnąć po kilka inspiracji kulinarnych z orzechami w roli głównej. Dziś polecamy lekturę naszego najnowszego Wpisu Tygodnia – „Orzechy włoskie – skorupka pełna zdrowia” autorstwa Kuchni Marty. Gratulujemy :).

 

Po rozum do głowy

"Orzechy włoskie - skorupka pełna zdrowia" Kuchnia Marty

 

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów  (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  •  oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

bietka 15.10.2015 05:53
Gratulacje :)
Kuchnia Marty 13.10.2015 08:17
Dziękuję bardzo :) i zapraszam do chrupania ;)
dollce 12.10.2015 16:34
Gratulacje :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak