Ostatnie dni konkursu „Mama i jej Sweet Family”

09.06.2017
Ostatnie dni konkursu „Mama i jej Sweet Family”

Wygraj jeden z 3 zestawów Crème brûlée! To już ostatnie dni konkursu, do którego można zgłaszać swoje desery. Zrób swoim bliskim słodką niespodziankę i przygotuj coś pysznego.

 

Tylko do wtorku (do 23:59) będzie można zgłaszać swoje słodkie propozycje do konkursu „Mama i jej Sweet Family”. Jeśli więc uwielbiasz piec ciasta i Twoją pasją jest wymyślanie nowych deserów, którymi zachwycasz swoich najbliższych, to zgłoś się do naszego konkursu.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  • Zrobić zdjęcie dowolnego ciasta lub deseru przygotowanego na Dzień Mamy.
  • Podpisać zdjęcie dokończonym przez siebie zdaniem: "Od Słodkiej Rodzinki (Sweet Family) dla kochanej Mamy, która jest..."
  • Podzielić się swoją twórczością na jeden z dwóch sposobów:

          Opublikować zdjęcie wraz z dokończonym zdaniem pod postem konkursowym na naszym                                                           Facebooku: https://www.facebook.com/DoradcaSmaku/

          Wysłać swoje zgłoszenie (zdjęcie z dokończonym zdaniem) na skrzynkę: [email protected] wpisując w             tytule "Mama i jej Sweet Family".

 

Przypominamy - III TURA konkursu trwa do 13.06.2017 roku do godziny 23:59

 

W konkursie można wygrać 3 zestawy do przygotowania Crème brûlée, na które składają się markowy palnik gazowy oraz 4 kokilki.

 

Więcej o konkursie znajdziesz TUTAJ

Wyniki I oraz II tury konkursu znajdują się TUTAJ

Udostepnij:

Komentarze (0)

prymat