Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Orzeźwiająco – zielono

Orzeźwiająco – zielono

 

Jędrne i orzeźwiające – ogórki. Sprawdź, co z nich przyrządzić w kuchni.

 

Ogórki są orzeźwiające i mają w sobie dużo wody. Zwykle lądują na naszych stołach pod postacią mizerii do obiadu, lub jako ‘wykończenie’ kanapek. Od lat jednak inspirujemy się także innymi kulturami, które ogórka wykorzystują w kuchni na różne sposoby. Lubiane przez Polaków tzatziki, czy chłodniki wpisały się już na stałe w menu. Jeśli chcecie dowiedzieć się o ogórkach więcej to polecamy Wpis Tygodnia: „OGÓRKI – czas start!” użytkowniczki Dollce. Gratulujemy!

 

 

Orzeźwiająco – zielonoWpis Tygodnia "OGÓRKI - czas start!"

 

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  • oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

mysza620 13.06.2015 05:13
jak dla mnie najlepsza przekąska latem
dollce 09.06.2015 23:16
Dziekuję bardzo za wyróżnienie :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak