Oficjalne info w kwestii młynków:

20.10.2010
Oficjalne info w kwestii młynków:

 

21 września zostały ogłoszone wyniki zwycięskich zgłoszeń, które otrzymują młynki. Zapewniamy wszystkich Was, iż zaraz po otrzymaniu dostawy, co nastąpiło w czwartek 7 października, młynki zostały nadane listem zwykłym 8 października.

 

Niestety, nie mamy możliwości monitorowania zwykłych przesyłek, co do miejsca ich aktualnego pobytu. Otrzymaliśmy informację z Poczty Polskiej, że według regulaminu mają  14 dni na dostarczenie przesyłek. Jako, że młynki wysłane były 8 października, termin ten mija 22 października, czyli w najbliższy piątek.

 

Zainterweniowaliśmy w tej sprawie, mamy nadzieję, że do końca tego tygodnia, czyli wtedy gdy mija umowny termin 14 dni, wszyscy otrzymacie upragnione młynki.

 

Naszych nowych fanów serdecznie witamy, natomiast zarówno my, jak i użytkownicy będący z nami od dłuższego czasu, możemy zapewnić, iż wszystko dotrze do każdego. Rozumiemy Wasze zaniepokojenie, pragniemy jednak przypomnieć iż robimy wszystko co w naszej mocy, by uszczęśliwić wszystkich zwycięzców jednego z 1000 młynków

Udostepnij:

Komentarze (25)

Doradca Smaku 15.11.2010 08:30
Pani Henryko, nie odpowiedzieliśmy na posty, ponieważ niestety ich nie widzieliśmy. Jeśli otrzymalibyśmy maila w tej sprawie, bądź informację na Facebooku, z pewnością otrzymałaby Pani odpowiedź w bardzo krótkim czasie. Bardzo zależy nam na każdym użytkowniku. Sytuacja miała miejsce, ponieważ nie zawsze wracamy do aktualności, które są starsze niż tydzień. Podobne zawiadomienia w sprawie nieotrzymanych młynków dostawaliśmy innymi drogami, dlatego nie przyszło nam do głowy zajrzeć jeszcze tutaj :) Prosimy o wyrozumiałość, napisaliśmy już wiadomość do Pani na Facebooku. W kwestii młynków - bardzo nam przykro, że podobna sytuacja miała miejsce, proszę wierzyć naszym zapewnieniom, iż nie o taki efekt nam chodziło. Wysłaliśmy wszystkie młynki, niestety firma z którą współpracujemy nie poinformowała nas o przesuniętych datach wysyłki. Niektóre młynki nie dotarły, dlatego wysyłamy kolejne partie.
Henryka2 07.11.2010 01:41
Poprzedni post na ten temat dodałam 6 dni temu.Nikt odpowiedzialny się nawet nie zainteresował.Cóż, strona osiągnęła sukces, już uzytkownik nie jest tak bardzo mile widziany i potrzebny!Można go zlekceważyc na każdym froncie:nie dać wygranej nagrody, nie odpowiedzieć na post.Znudzi sie, przestanie dochodzić swoich racji.No i racja, znudziłam się! Obiecuję już o nic nie pytać! MAM DOŚĆ!
Henryka2 07.11.2010 01:34
No niestety, nieładnie to wygląda Drogi Doradco!Na młynek już nie czekam, kupiłam sobie w sklepie za całe 7,54zł.Ale Wasza wiarygodność była więcej warta! Dajecie w nagrodę to czego nie macie a radość wygranej zamienia się w rozczarowanie.Przykro mi!
Henryka2 01.11.2010 04:02
Doradco, Drogi! Do 22.10.2010 mielismy otrzymać nie tyle upragnione, co wygrane młynki (te z 1000).Niestety, minęło już 10 dni od tej daty i młynka nie otrzymałam. Jeżeli z jakichs powodów nie wysłaliście, napiszcie to, a nie \"zamydlajcie nam oczy\" pocztą.Dostaję przesyłki z różnych miejsc i od różnych nadawców i nigdy dostarczenie przesyłki ekonomicznej nie trwa dłużej niż 4 dni.Natomiast oszczędne wysyłanie przesyłek ekonomicznych skutkuje tym, że czasem nie dochodzą.Przykre to i na pewno nie chodzi mi o wartość materialna - stać mnie na taki młynek.
cukiereczek 28.10.2010 13:39
Otrzymałam młynek, dziękuję
banditka 27.10.2010 10:44
Otrzymałam młynek :) i jest cały dziękuję
cukiereczek 27.10.2010 08:38
Witam ja i moj mąż, jeszcze nie otrzymaliśmy młynka
Agnieszka191 25.10.2010 00:48
Wygranego na fecebooku młynka nie dostałam, jest niedziela 25 października więc teoretycznie w piatek powinnam dostać /mail o wygranej dostałam/. Kumpela w piatek dostała /listem zwykłym/ więc jeśli bez potwierdzenia odbioru to marne szanse na otrzymanie. Nagrody powinno się poleconym wysyłać inaczej NIE ZAWSZE dochodzą. Ale będę czekała w poniedziałek a nuż uczciwy listonosz doniesie ale nie łudzę się
magical66 23.10.2010 23:42
witam!! Jest duży poblem z otrzymaniem nagrody ,przecież jest konkurencja na rynku i można nadać paczkę kurierem ,a ten nie zawiedzie w czasie, bo dbaja o swoj wizerunek na rynku wszystkie firmy kurierskie.
Marzena42 22.10.2010 16:55
piątek ma się ku końcowi a młynka nie ma :( jednak Poczta polska po raz kolejny wystawiła mnie do wiatru, to nie pierwsza przesyłka która nie dotarła... :( kogo oni tam zatrudniają? :(
prymat