Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Muffinkowe pyszności i różnorodności

Muffinkowe pyszności i różnorodności

Moda na te małe babeczki podawane ze słodkim lub wytrawnym nadzieniem przywędrowała do nas z Zachodu. Teraz zajadamy się nimi do niedzielnej kawy, w czasie przyjęć i spotkań ze znajomymi.

Ich prostota jest największą zaletą! Można wyczarować je już w parę chwil, a do ich przygotowania potrzebujemy zaledwie kilka składników, najczęściej zawsze obecnych w kuchennych szafkach.

Dlatego muffinki to ten rodzaj domowego wypieku, który jest lubiany i doceniony przez zapracowanych. W zależności od smaku i chęci można przygotować je na słodko – z dodatkiem owoców, czekolady czy też wytrawnie z dodatkiem szpinaku, wędliny czy pieczarek.

Jeśli chcecie poznać smaczne inspiracje w wydaniu paulette17, to zapraszamy do Wpisu Tygodnia „Muffiny na każdą okazję”. Poznacie przepisy na muffiny wytrwane, które są mini kopią popularnego ciasta „Leśny Mech”, a także na obłędnie pyszne muffiny śniadaniowe. 

 

Muffinkowe pyszności i różnorodności

Muffinki "Leśny mech" autorstwa paulette17

 

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

 

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak