Lubię ten przepis ponieważ… - KONKURS

07.09.2016
Lubię ten przepis ponieważ… - KONKURS

Pierwsze odcinki programu Doradca Smaku za nami. W związku z tym przygotowałem dla Was Konkurs, w którym możecie wygrać Książkę Doradcy Smaku 3 oraz Zestaw przypraw Prymat.

Nowe odcinki programu dostarczą Wam inspirujących pomysłów na smaczne i proste dania. Oglądajcie najnowszą edycję programu Doradca Smaku od poniedziałku do czwartku o 20:10 - nagrody czekają.

 

 

Co zrobić, aby wygrać nagrody?

Aby zgarnąć jeden z trzech zestawów wystarczy wybrać swój ulubiony przepis spośród 10 pierwszych wyemitowanych odcinków z V edycji Doradcy Smaku i napisać dlaczego to właśnie on przypadł Wam najbardziej do gustu.

 Co możecie wygrać?

Książka Doradca Smaku 3 – to zbiór autorskich przepisów Andrzeja Polana  na dania smaczne i łatwe w przygotowaniu. Co więcej, każdy znajdzie w niej coś dla siebie, ponieważ książka zawiera przepisy na dania z różnych rodzajów mięs, przepyszne desery oraz lekkie zupy. Oprócz przepisów z programu, w książce Zwycięzca znajdzie również 40 dodatkowych przepisów, które nie były publikowane w telewizji. Wielką wartością książki jest to, że przepisy na dania są zaprezentowane na wyjątkowych fotografiach, które pięknie odzwierciedlają przyrządzane potrawy.

Zestaw Przypraw Prymat – to zbiór przypraw, które dodadzą każdemu daniu wspaniałego smaku. Warto wykorzystać je podczas przygotowywania przepisu z Książki Doradca Smaku 3.

 

Gdzie mogę zarejestrować moje zgłoszenie?

Odpowiedź na pytanie konkursowe wraz z uzasadnieniem należy przesłać jedną z możliwych dróg dostarczenia:

- Przesłać zgłoszenie konkursowe na adres: [email protected]

- Opublikować komentarz ze zgłoszeniem na stronie Doradca Smaku na Facebook https://www.facebook.com/DoradcaSmaku pod postem konkursowym

Na Wasze odpowiedzi czekam od dnia dzisiejszego – 07.09 do 22.09 do 23:59.

Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznajcie się z REGULAMINEM konkursu, który dostępny jest TUTAJ.

Udostepnij:

Komentarze (4)

Doradca Smaku 15.09.2016 13:28
Cieszę się! Czekam na Wasze konkursowe zgłoszenia!
08.09.2016 13:06
Cudowny konkurs .. chętnie wezmę w nim udział..... można się wykazać kreatywnością nie tylko w kuchni, ale i także w sferze literackiej :) :) :)
07.09.2016 17:09
jestem gluchoniema i lubie oglada kuchnia
w mojej kuchni 07.09.2016 16:40
fajny konkurs dla smakoszy, nagrody dobre...
prymat