Lubelskie gotowanie!

15.09.2014
Lubelskie gotowanie!

Kolejne kolacje tym razem w Lublinie. Kto tym razem zaskoczy najciekawszym doborem menu? Zaczynamy następny tydzień pełen wrażeń z "Ugotowanymi"!

Lublin pełen kulinarnych gwiazd? Jak najbardziej - kolejny tydzień rozpoczyna na nowo zmagania uczestników programu "Ugotowani". Do programu zgłosiły się Ewelina Cholewa, Iwona Gawrońska oraz Artur Balas i Bartosz Wróblewski. Każdy z nich jest inny i każdy ma swój pogląd na gotowanie...

Bartosz zajmuje się muzyką - jest DJ-em, który zajmuje się również urządzaniem wnętrz. Ewelina to zakochana w polskiej drużynie siatkarzy fanka, na co dzień pracująca w Urzędzie Marszałkowskim. Artur Balas hobbystycznie zajmuje się szlifowaniem umiejętności na desce wakeboardowej, zawodowo za to jest specjalistą od wypożyczania toalet publicznych. Ostatnia z uczestników Iwona jest kierowcą autokaru, ale uwielbia również jeździć konno, co czyni też w wolnych chwilach.

Czym kulinarnie zaskoczą nas tym razem uczestnicy programu? Kto wygra 5 tysięcy złotych za najsmaczniejszy wieczór?

Zapraszamy do oglądania „Ugotowanych” od poniedziałku do czwartku o 20.50, oraz finalnego odcinka w niedzielę o godzinie 17.00.

Więcej szczegółów na stronie Ugotowani.tvn.pl

Udostepnij:

Komentarze (0)

prymat