Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

„Lato z Radiem” ponownie na Dolnym Śląsku

„Lato z Radiem” ponownie na Dolnym Śląsku

W ramach imprezy Programu Pierwszego Polskiego Radia zaproponowano mieszkańcom i gościom obu miejscowości szereg atrakcji, wśród których znalazły się między innymi koncerty Kasi Kowalskiej, zespołu Kombii, grupy Wanda i Banda, Artura Gadowskiego i IRY oraz kabaretu OT.TO.

 

Oprócz koncertów znanych polskich gwiazd muzycznych „Lato z Radiem” przygotowało wiele dodatkowych atrakcji. Nie zabrakło oczywiście akcentów kulinarnych, czyli poczęstunku dla publiczności, przygotowanego przez mistrza kulinarnego - Roberta Sowę i jego ekipę w składzie: Grzegorz Łapanowski, Konrad Birek, Krzysztof Baranowski i Krzysztof Karczewski.

 

Dzięki licznym sponsorom (Norge, Prymat, Smak, Lazur, Konspol i Hortex), ekipa kulinarnego TIR-a serwowała pyszne dania na bazie łososia norweskiego, warzyw oraz piersi i grillowanych skrzydełek z kurczaka z aromatycznymi sosami przygotowanymi z serów pleśniowych. Wszystkie dania doprawione zostały oczywiście przyprawami firmy Prymat, która patronuje tegorocznej trasie „Lata z Radiem”.

 

Nie zabrakło też specjalnego programu dla dzieci, który poprowadził Pan Japa i licznych atrakcji dla najmłodszych przygotowanych na stoiskach sponsorskich. Dzieci mogły uczestniczyć w zabawach zaproponowanych przez firmy: Norge, Vizir, Lazur i Cyfra +. 

 

Wszyscy odwiedzający mieli również okazję przekonać się, jak zachowuje się samochód podczas dachowania. Symulator dachowania pojawia się podczas trasy koncertowej „Lata z Radiem” w ramach kampanii społecznej „Prędkość zabija! Włącz myślenie!”, prowadzonej przez Ministerstwo Infrastruktury i Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

 

Warto również przypomnieć, że letniej trasie „Lata z Radiem” co weekend towarzyszy mammobus, w którym kobiety mogą bezpłatnie przeprowadzić badania piersi, do czego gorąco zachęcamy.

 

W kolejnym tygodniu zapraszamy wszystkich miłośników „Lata z Radiem” na koncerty w Gniewie (28 sierpnia) i Ostródzie (29 sierpnia). Do zobaczenia!

 

""

TIR kulinarny...

 

""

... i kucharze

 

""

Chętnych do degustacji na TIRze nigdy nie brakuje...

 

""

... jak i przy naszym stoisku firmowym.

alaaa 31.08.2010 10:33
te imprezy mają naprawdę super,wszystkich którzy blisko mieszkają namawiam
Margo1 30.08.2010 10:24
Coś dla mnie lubię takie imprezy

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak