„Lato z Radiem” odwiedziło Ciechanów i Stalową Wolę

16.08.2016
„Lato z Radiem” odwiedziło Ciechanów i Stalową Wolę

Cykl popularnych plenerowych wydarzeń „Lato z radiem” przemierza Polskę. W ubiegły weekend zatrzymało się w Ciechanowie i Stalowej Woli. Warto było odwiedzić miasteczko Prymatu, w którym gotował Robert Sowa oraz można było otrzymać mnóstwo wyjątkowych nagród.

Koło fortuny kręciło się nieustannie, gdyż każdy chciał spróbować swoich sił w tej zabawie. Odpowiadając na bardzo proste pytanie, można było stać się posiadaczem przypraw Prymat, gadżetów od marki eisberg, a także cennych kuchennych akcesoriów. Na zgłodniałych uczestników oczekiwał Robert Sowa, który częstował pysznymi przysmakami prosto z grilla. Był zatem kurczak palce lizać oraz zestaw sałat eisberg, gdyż jak wiadomo, każde mięso potrzebuje „zielonej” oprawy.

Głodni informacji i wiedzy zgromadzili się natomiast przy namiocie Prymatu, gdzie można było uzyskać fachową poradę, co przygotować na grilla oraz czym przyprawiać, by smakowało wyśmienicie. Każdy mógł zabrać do domu wyjątkową książeczkę z przepisami, opracowaną przez Prymat i eisberg, partnerów, którzy zadbali o pełnię smaków w sezonie grillowym.

Atmosfera rodzinnego pikniku i świetna muzyka

„Lato z Radiem” jest znane ze świetnej muzyki na żywo, przy której bawią się doskonale całe rodziny. Przewidziano repertuar zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Tym razem tańczyliście i śpiewaliście do rytmów: Arki Noego, Afromental, T.Love, Rafała Brzozowskiego czy Ewy Farnej.

Kończą się powoli wakacje, a także końca dobiega cykl imprez „Lato z Radiem”. Jeszcze tylko dwa weekendy. Koniecznie łapcie nas na naszej słonecznej trasie:

20 sierpnia Augustów

21 sierpnia Grajewo

27 sierpnia Kutno

28 sierpnia Otwock

Udostepnij:

Komentarze (2)

Doradca Smaku 18.08.2016 08:38
@Koral, koniecznie, zapraszamy bardzo gorąco. Naprawdę warto!
KORAL 17.08.2016 11:25
Czekam na Otwock, może dam radę tam wpaść.:)
prymat