Doradca Smaku logoandPrymat logo
PROMOCJA! -10% na ulubione przyprawy z kodem DS10. SPRAWDŹ

Kolorowe pyszności z papryką w roli głównej

Papryka jest warzywem pozwalającym na wiele kulinarnych kompozycji. Dodaje potrawom niesamowitego smaku i koloru. Warto włączyć ją do swojej diety, bo (niezależnie czy czerwona, żółta lub zielona) ma w sobie mnóstwo cennych właściwości.

Jeśli w Waszym ogródku papryki zachęcają pięknym wyglądem to znak, że pora na paprykowe podboje kulinarne! Może leczo? Może papryka konserwowa? Na co macie ochotę? O tej porze roku papryki są najlepsze, dlatego jeśli macie możliwość, zajadajcie się nią najczęściej jak tylko to możliwe.

 

Jeśli brak Wam pomysłów Jola91 podpowiada co dobrego można wykonać z papryki:

  • Pasta paprykowa
  • Papryka faszerowana kuskusem i warzywami
  • Mini pizza z papryką i chorizo

 

  UWAGA!
W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.
Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.
Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

 

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak