Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

Kocham Wino Fest - Festiwal Dobrego Smaku

Kocham Wino Fest - Festiwal Dobrego Smaku

 

 

Kocham Wino Fest to wydarzenie dla wszystkich tych, którzy uwielbiają wino i wciąż chcą odkrywać nowe smaki. Podczas Festiwalu każdy będzie mógł spróbować ponad 120 win produkowanych w różnych krajach i regionach winiarskich, dostępnych na co dzień już od 15 pln aż do kilkuset pln za butelkę. Będą to wyłącznie wina jakościowe, o różnych smakach - wytrawne, półwytrawne i półsłodkie. Spośród tak różnorodnej palety win każdy będzie miał szansę odnaleźć swoje ulubione. Co więcej, wina będzie można nie tylko degustować, lecz także od razu kupić w winnym outlecie w wyjątkowej festiwalowej cenie, by móc cieszyć się nimi również w domu.

Ponieważ smakowaniu win towarzyszą zazwyczaj różnego rodzaju przysmaki, nie może ich zabraknąć również podczas Kocham Wino Fest. W specjalnej strefie jedzeniowej będzie można spróbować pysznych produktów regionalnych, takich jak na przykład sery korycińskie, ale nie tylko. Będą wśród nich również m.in. piękne bezy od Bella Beza produkowane tylko z ekologicznych składników, a także wyśmienita czekolada wytwarzana ręcznie bezpośrednio z ziaren kakaowca przez Manufakturę Czekolady. 

Podczas Kocham Wino Fest odbywać się będą również warsztaty winno-kulinarne oraz mini szkolenia winiarskie i pokazy kulinarne. Poprowadzą je m.in. Jakub Budnik, szef kuchni wine baru Puławska Wine & Food, oraz Norbert Brzoza, jeden z najlepszych doradców ds. wina w Centrum Wina. Pokażą oni na przykład, na co zwracać uwagę przy dobieraniu wina do potraw oraz jak najlepiej łączyć wino z jedzeniem, by osiągnąć wyjątkowy i niezapomniany smak.  

W trakcie Festiwalu będzie można ponadto wziąć udział w zabawach i konkursach z nagrodami, takich jak otwieranie wina na czas i degustacja w ciemno, oraz wybrać najlepsze wino imprezy. Zwycięzcy w nagrodę otrzymają oczywiście butelki wina. Specjalne wina zostaną także zlicytowane podczas wyjątkowej aukcji, z której pieniądze Centrum Wina przekaże na cele charytatywne.

Wyborne wino, pyszne jedzenie, a także warsztaty i konkursy to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowało Centrum Wina na Kocham Wino Fest. Zabierzcie więc ze sobą znajomych, rodzinę oraz  dzieci, dla których przygotowany został specjalny kącik z opieką sympatycznych animatorek, i spędźcie przyjemnie niedzielę na Kocham Wino Fest!

 

1

 

Kocham Wino Fest - Festiwal Dobrego Smaku

Niedziela, godz. 12.00 - 20.00

Fort Legionów, ul. Zakroczymska 12, Warszawa

Bilet wstępu tylko 10 pln (+ 10 pln kaucja zwrotna za kieliszek).
Klubowicze Kocham Wino - wstęp bezpłatny
(po okazaniu karty Kocham Wino).
Dzieci - wstęp bezpłatny.
Bilety do kupienia już teraz w sieci sklepów Centrum Wina oraz w dniu imprezy przed wejściem.

 

Zapraszamy na prawdziwe święto wina!

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak