Już dziś nowy cykl tematyczny! Naszym Smakiem Tygodnia zostają ogóreczki z chili.

22.03.2011
Już dziś nowy cykl tematyczny!  Naszym Smakiem Tygodnia zostają ogóreczki z chili.

 

W polskiej tradycji kulinarnej składnikiem stale obecnym i powszechnie lubianym są ogóreczki.  Stanowią ulubioną przekąską i jednocześnie doskonałą przystawką do obiadu. Poddaje się je procesowi marynowania, a następnie wekowania w zalewie, jednak prawdziwy sekret ich niepowtarzalnego smaku tkwi w odpowiednio dobranych przyprawach i innych dodatkach. Istnieje wiele szkół przyrządzania ogóreczków konserwowych, jednak sposób na wydobycie niepowtarzalnego smaku znają nieliczni.

 

 

Ogóreczki konserwowe marki Smak wyróżniają się starannie opracowaną recepturą, która zachwyci wszystkich miłośników idealnie przygotowanych przetworów. W szerokiej ofercie ogóreczków Smak na szczególną uwagę smakoszy niepowtarzalnych połączeń zasługują ogóreczki z chili. To oryginalna, a jednocześnie harmonijna kompozycja polskiej tradycji z nutką esencji chili. Ogóreczki podkreślą smak dań mięsnych, sałatek, surówek i kanapek, nadając im pikantnego, orientalnego charakteru. Będą stanowić doskonałą zakąskę do śledzi marynowanych w occie. Ogóreczki konserwowe z chili idealnie sprawdzają się także jako samodzielna przekąska oraz składnik przygotowywanych dla gości koreczków.

Udostepnij:

Komentarze (3)

bejciu24 24.03.2011 09:39
kupiłam SMAKowitą sałatkę pieczarkową, byłą pyszna
borgia 22.03.2011 12:21
Och! Jaka SMAKowitość. Podejrzewam, że to na jedno posiedzenie, tylko żebym mogla je kupić. Lubimy takie warianty szalenie.
Jolanta_P-S 22.03.2011 11:04
lubię takie przekąski, ale ich nie kupuje bo robie sama marynaty
prymat