Inspirujący dodatek w kuchni

31.08.2015
Inspirujący dodatek w kuchni

 

Nie jest jeszcze tak popularna, ale zdobywa coraz więcej swoich zwolenników w kuchni. A co takiego? Czarnuszka! Zdrowa i wyrazista w smaku. Sprawdźcie w naszym Wpisie Tygodnia do czego ją dodawać.

 

Czarnuszka nie cieszy się jeszcze u nas szczególną popularnością, ale za to ci, którzy ją odkryli bardzo często po nią sięgają. Jest szczególnie bogata w witaminy i związki mineralne i jednocześnie bardzo interesująca w smaku. Tym, którzy jej jeszcze nie odkryli podpowiadamy Wpis Tygodnia "O czarnuszce słów kilka", z którego dowiecie się wiele na jej temat. Autorka – Konczi dodatkowo ma dla Was kilka smakowitych propozycji z użyciem czarnuszki. Polecamy i życzymy smacznego!

 

 

Inspirujący dodatek w kuchniWpis Tygodnia Konczi: "O czarnuszce słów kilka..."

 

 

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  •  oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

Udostepnij:

Komentarze (3)

Konczi 01.09.2015 08:04
Bardzo dziękuję :)) Ja również uwielbiam czarnuszkę i polecam ...
Gabi44 31.08.2015 22:16
Bardzo lubię i stosuję czarnuszkę. Gratuluję wyróżnienia.
Malinka 31.08.2015 18:09
Gratuluję! Ja osobiście uwielbiam czarnuszkę :)
prymat