Gadżetomania: Na nitkach babiego lata – jesienne kolekcje Villeroy & Boch

04.10.2014
Gadżetomania:  Na nitkach babiego lata – jesienne kolekcje Villeroy & Boch

Jesień, Altweibersommer, été de la Saint Martin – schyłek lata ma wiele nazw, barw, smaków i kształtów, w których możemy zakląć i zatrzymać słoneczne dni. Zamknąć je w słojach, szkliwić cukrem albo odlewać z… porcelany. Tak jak Villeroy & Boch – w owocowej obfitości kolekcji French Garden Fleurence albo ciepłej bieli Farmhouse Touch i Artesano Oryginal. Znajdź swoją paletę barw i zasmakuj w jesieni.

Jesień to czas kulinarnych eksperymentów i smakowitych uczt w ogrodzie albo na balkonie – w promieniach, niestety, coraz wcześniej zachodzącego słońca. Ta melancholia może być słodka i piękna! Niech zmienność pór roku znajdzie odzwierciedlenie w wystroju wnętrz oraz aranżacji stołu. Villeroy & Boch podpowiada, które kolekcje uchwycą urok efemerycznej jesieni.

Pamiętajcie o ogrodach…

Doskonały mariaż klasyki i sielanki! C'est merveilleux! Gdyby kolekcja French Garden Fleurence pojawiła się w czasach ludwikańskich, miałaby szanse przypaść do gustu wielbicielom ogrodów w stylu francuskim. Dominują w niej spokojne, stonowane odcienie, przepiękne, tradycyjne formy oraz… kuszące, owocowe motywy, które nadają kolekcji nieco rustykalnego, codziennego charakteru. Zastawa ta stwarza wiele możliwości aranżacyjnych. Poszczególne elementy serii można łączyć ze sobą, bawiąc się kolorami i kształtami. Zestawione ze sobą, tworzą melanż przepysznych wzorów.

Udostepnij:

Komentarze (3)

gosia1988 05.10.2014 15:33
mogłaby się taka zastawa znaleźć w nagrodach :)
Kluska_87 04.10.2014 20:49
Z taką przytulną zastawą, nawet jesień staje się cieplejsza :)
bietka 04.10.2014 16:44
piękna kolekcja :)
prymat