Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Wybór Doradców Miesiąca za wrzesień 2018

Oto przed Wami, otwierający jesienny sezon, wybór wrześniowych Doradców Smaku Miesiąca. Wybór nie był łatwy, w tym miesiącu dodaliście dużo ciekawych przepisów.

Nie zwlekam dłużej! We wrześniu wyróżnienia wyglądają następująco:

1. ben-ka otrzymuje 500 złotych;
2. KATARZYNA59 otrzymuje 300 złotych;
3. R’n’G Kitchen otrzymuje 200 złotych.

Jesień to moja ulubiona pora roku. To czas zbiorów, obfitości sezonowych warzyw, owoców, orzechów i grzybów. Zawsze zachęcam Was do sięgania po produkty dostępne o danej porze roku.

Bardzo lubię czytać Wasze przepisy, w których wykorzystujecie sezonowe produkty. Jesienią czekam na przepisy ze śliwkami, jabłkami, gruszkami, grzybami i jesiennymi warzywami: papryką, bakłażanem, dynią. Zawsze z ciekawością czytam propozycje na przyrządzanie grzybów czy wykorzystanie w daniach orzechów. W tym miesiącu szczególnie zainteresowały mnie propozycje na: zupę dyniową na żurku, medaliony z kurek i ciasto Jabłkowa Fantazja.

Wyróżnionych we wrześniu użytkowników proszę o kontakt na adres [email protected]. Poproszę o przekazanie potrzebnych informacji (otrzymacie wiadomość, jakie dokładnie dane są wymagane). W przyszłym miesiącu Zostaną wybrane kolejne osoby, które otrzymają Tytuł Doradców Smaku Miesiąca. Zachęcam do publikowania przepisów, poszukiwania nowych smaków i sięgania po sezonowe produkty. Doceniam Waszą aktywność, pomysły na dania, jakość zdjęć i kompozycji. Każdy ma szansę na zdobycie nagród.

W tym miesiącu Doradcą Mistrza Sowy został użytkownik: KARDAMONOVY. Przepisy tego użytkownika są ciekawe, mają apetyczne i ładne zdjęcia. Szczególnie przypadł mi do gustu przepis na szakszukę. Teraz jesienią poza pomidorami i papryką można do niej dodać dynię lub grzyby.

Będzie mi miło przesłać Ci specjalny upominek. Bardzo dziękuję za twoją aktywność. Proszę o przesłanie na adres [email protected] swojego adresu, na który mogę przesłać nagrodę. Serdecznie gratuluję!

Wrześniowym, wyróżnionym użytkownikom gratuluję i życzę odkrywania nowych smaków, połączeń i produktów. Czekam z niecierpliwością na Wasze nowe przepisy.

Zachęcam Was także do przesyłania propozycji na Doradców Miesiąca. Propozycje Waszych faworytów możecie wysyłać na adres: [email protected]

Babeczka35 03.10.2018 09:54
Gratki dla nagrodzonych :)
Katarzyna59 02.10.2018 18:20
Bardzo serdecznie dziękuję i gratuluję pozostałym :)
R'n'G Kitchen 02.10.2018 16:18
<3 Bardzo dziękujemy i gratulujemy wszystkim wyróżnionym <3
ben-ka 01.10.2018 17:31
Łał ...dziękuję Doradco, to dla mnie zaszczyt ! Gratuluję wszystkim nagrodzonym :)
Bożena Matuszczyk 01.10.2018 16:18
Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych;)
bietka 01.10.2018 16:12
Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak