Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Dania z patelni idealne na jesień

Dania z patelni idealne na jesień

Rozgrzewające i aromatyczne - takie są idealne potrawy jednogarnkowe, które bez problemu przygotuje nawet kulinarny amator. Po powrocie ze szkoły lub pracy wystarczy pół godziny, aby stworzyć proste, ale zachwycające smakiem danie z patelni.

Sezonowe warzywa, ulubiony kawałek mięsa i aromatyczne zioła - to zestaw, który bez wątpienia pozwoli na przyrządzenia szybkiego, kulinarnego arcydzieła. Jestem pewien, że jesienią razem z Waszymi bliskimi zajadacie się jednogarnkowymi potrawami i przyda Wam się kilka nowych pomysłów. W końcu o tej porze roku rozgrzewających dań nigdy nie jest nam dość! 

 

Jeśli szukacie inspiracji na smaczne dania jednogarnkowe, to zapraszam do przeczytania Wpisu Tygodnia "Pyszne dania z patelni" autorstwa SzczyptaChili. Znajdziecie tam kilka smacznych i oryginalnych propozycji!

Dania z patelni idealne na jesień

SzczyptaChili proponuje aromatyczny Filet z kurczaka duszony w śmietanie

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

SzczyptaChili 08.11.2016 15:43
Dziękuję bardzo :) Ja także lubię próbować dań przygotowanych przez innych , zawszę smakują inaczej :)
anka1988 07.11.2016 13:20
wpis bardzo zachęcający, chętnie bym skosztowała, uwielbiam kosztować dania przez kogoś przygotowane :)
bietka 07.11.2016 10:58
gratulacje , smaczny wpis :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak