Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Czy wszystkie ryby są zdrowe?

Czy wszystkie ryby są zdrowe?

 

Które ryby warto jeść, żeby dostarczyć organizmowi jak najwięcej wartości odżywczych, w tym  cennych kwasów omega – 3? O tym w najnowszym Wpisie Tygodnia.

 

Jak się okazuje nie każda ryba to samo zdrowie. Warto wiedzieć, co kupować i jak kupować, żeby nasza dieta była pełnowartościowa. W najnowszym Wpisie Tygodnia Mysza75 odpowiada na szczególnie ważne pytania dotyczące ryb w naszej codziennej diecie. Sprawdźcie to ciekawe kompendium wiedzy o rybach, które kryje się we wpisie „Dlaczego warto jeść ryby”. Polecamy!

 

 

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów  (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  •                                   oryginalna tematyka
  •                                  zdjęcia wysokiej jakości
  •                                  własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  •                                  wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak