Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Czekoladowy Wpis Tygodnia

Czekoladowy Wpis Tygodnia

Czekolada kojarzy nam się przede wszystkim ze słodkościami. Nią niebawem będziemy także ozdabiać sporą cześć naszych świątecznych wypieków. Zapraszamy na Wpis Tygodnia.

 

Czekolada, to jedna z ulubionych form dostarczania endorfin do naszego organizmu :). Dzięki niej samopoczucie zdecydowanie się polepsza, dlatego nie żałujmy jej sobie do naszych świątecznych wypieków. Pamiętajmy, że możemy z nią eksperymentować kulinarnie i  na przykład użyć jako dodatek do kawy, a gdy jej słodycz przełamie się pikantnymi przyprawami, doskonale połączy się z pieczonymi mięsami i rybami. Warto również przekonać się do białej czekolady i dodać ją do sosu podawanego np. jako dodatek do ryby.

Aby jednak idealnie przygotować czekoladę do naszych tradycyjnych wypieków świątecznych konieczna jest prawidłowe jej przygotowanie. O tym, jak ją przygotować dowiecie się z naszego Wpisu Tygodnia zatytułowanego „Czekolada w kuchni, czyli jak prawidłowo roztapiać czekoladę” użytkowniczki Kuchnia Marty.

 

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów  (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  • oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

Malinka 16.12.2014 15:38
Gratuluję, renifery są rewelacyjne!

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak