Doradca Smaku logoandPrymat logo
PROMOCJA! -10% na ulubione przyprawy z kodem DS10. SPRAWDŹ

Czas na dynię!

Czas na dynię!

 

Jeden z najbardziej wyczekiwanych sezonów wreszcie nadszedł. W naszych sklepach powoli zaczynają pojawiać się dynie, które od tego czasu tak ochoczo znajdują miejsce w naszym codziennym menu.

 

Sposobów na przygotowanie dyni jest mnóstwo. Jednak gdy przychodzi sezon mamy zwykle mentlik w głowie. Warto zacząć od klasyka gatunku – czyli zupy krem z dyni. Później polecamy przejść do nieco innych połączeń smakowych i przygotować np. tartę lub gulasz. Dobrze też jest pomyśleć zawczasu o tym, że ochota na dynię może nas najść chociażby w środku zimy – zaopatrzmy się więc w zapasy, które pozwolą nam przetrwać do następnego sezonu :).

O tym w ilu odmianach dyni możemy wybierać i jak je kulinarnie wykorzystać znajdziecie w naszym Wpisie Tygodnia, zatytułowanym „Przewodnik po dyni” użytkowniczki mysza75. Autorce gratulujemy, a Was zachęcamy do lektury :).

 

 

Czas na dynię!

"Przewodnik po dyni" mysza75

 

 

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów  (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  •  oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

mysza75 14.09.2015 15:34
Dziękuję za wyróżnienie i Mniam za gratulacje :-)
Mniam 14.09.2015 12:26
Ach ta dynia :) Gratuluję świetnego wpisu!

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak