Doradca Smaku logoandPrymat logo
PROMOCJA! -10% na ulubione przyprawy z kodem DS10. SPRAWDŹ

Co przygotować na szybką przekąskę?

Co przygotować na szybką przekąskę?

Przekąski to najbardziej niedoceniane posiłki, które ratują nas w kryzysowych sytuacjach, szczególnie gdy ciągle zabiegani nie mamy czasu, aby spokojnie usiąść przy solidnym obiedzie. Dlatego zawsze, gdy wychodzę z domu na dłużej, zabieram ze sobą pudełeczko z wcześniej przygotowanymi pysznymi przekąskami. 
 

Skoro tak namawiam Was na przekąski, powinienem zaproponować kilka doskonałych przepisów. Tym razem pomogła mi w tym Jola91, która w przygotowywaniu przekąsek jest prawdziwą mistrzynią. Sprawdźcie sami!

 

Zapraszam do przeczytania Wpisu Tygodnia "Szybkie przekąski na co dzień" autorstwa Jola91, gdzie znajdziecie smaczne inspiracje na przekąski.

Co przygotować na szybką przekąskę?

 Jola91 proponuje pyszne przekąski!

 

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak