Aromat kawy w słodkich odsłonach

26.09.2016
Aromat kawy w słodkich odsłonach

Większość z nas nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez filiżanki lub kubka kawy. Nic w tym dziwnego - w końcu ten pyszny i aromatyczny napój dodaje nam energii i pobudza do działania. W dodatku pokochaliśmy smak kawy na tyle, że zaczęliśmy ją wykorzystywać nawet w deserach i domowych wypiekach. 

Czarna, biała, cappuccino, z bitą śmietaną czy frappe. Sposobów na przyrządzenie kawy jest naprawdę dużo, dlatego niemalże każdy znajduje swoją ulubioną. Nawet ci, którzy nie piją jej na co dzień, często nie potrafią oprzeć się kawie z dodatkiem lodów waniliowych. Jeszcze częściej smakuje nam w deserach. W towarzystwie kremów, mas, biszkoptów kawa odnajduje się znakomicie i zaskakuje nas bogactwem aromatów.     

Jeśli chcecie, aby zapach kawy towarzyszył Wam nie tylko o poranku, to zapraszamy do przeczytania Wpisu Tygodnia "Różne oblicza kawy i kilka pomysłów" autorstwa ZEWY. Znajdziecie tam kilka pysznych przepisów z wykorzystaniem kawy. 

Aromat kawy w słodkich odsłonach

Sernik kawowy autorstwa ZEWY.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Udostepnij:

Komentarze (1)

ZEWA 26.09.2016 12:11
Dziękuję :)
prymat