Aktualizacja regulaminu w kwestii Wirtualnego Doradcy

21.06.2012
Aktualizacja regulaminu w kwestii Wirtualnego Doradcy

 

21 czerwca zmieniamy brzmienie regulaminu w § 1 Informacje ogólne na następujące (wprowadzona zmiana została oznaczona na kolor czerwony):

 

"Regulamin, który czytasz określa zasady dostępu oraz warunki korzystania z zasobów serwisu internetowego DoradcaSmaku.pl.

 

Wirtualny Doradca Smaku (wirtualny.doradcasmaku.pl) jest częścią serwisu DoradcaSmaku.pl (www.doradcasmaku.pl), dlatego też postanowienia regulaminu www.doradcasmaku.pl,  w tym zasady i możliwość zdobywania punktów, obowiązują również na stronie wirtualny.doradcasmaku.pl i wszystkich podstronach Wirtualnego Doradcy.

 

DoradcaSmaku.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie. O każdej zmianie Regulaminu DoradcaSmaku.pl powiadomi użytkowników zamieszczając informację na stronie www.DoradcaSmaku.pl oraz na stronie DoradcaSmaku.pl na Facebooku – 1 dzień przed wejściem w życie zmian.

 

Zmiany będą publikowane na bieżąco w postaci ujednoliconego tekstu Regulaminu na łamach Serwisu.

 

Celem niniejszego serwisu jest rozpowszechnianie umiejętności kulinarnych, pomysłów i przepisów kulinarnych  użytkowników z użyciem produktów i przypraw Kucharek, Prymat, Smak."

 

 

Pozostałe informacje pozostają niezmienione. Cały regulamin można przeczytać tutaj.

Udostepnij:

Komentarze (2)

Doradca Smaku 22.06.2012 12:25
Pięknie dziękujemy za miłe słowa i oczywiście już poprawiliśmy Lekcję - polecaliśmy w niej dodać łyżkę oleju do garnka. Jeżeli chodzi o testy, uważamy, że nie wszystkie pytania są takie łatwe...Na pewno jednak nie sprawą trudności kulinarnym pasjonatom:)
Cynowa_Beata 21.06.2012 11:05
Ciekawa ta nowa stronka, dużo tam się dzieje, testy rozwiązane :) Choć mogły by choć trudniejsze. Fajne rady i przyjemna nawigacja :) Znalazłam tylko jeden błąd w opisie lekcji ,,...aby podany w zupie ryż nie był posklejany. W tym celu najlepiej wlać do garnka łyżkę. Następnie...'' :D:D
prymat