Aktualności Doradcy Smaku

slajd3

Pełen smaków e-magazyn kulinarny - już do ściągnięcia!

W sklepie AppStore oraz Google Play dostępne jest pierwsze wydanie ekskluzywnego bezpłatnego e-magazynu kulinarnego Doradca Smaku. W środku dziesiątki przepisów, porad i artykułów kulinarnych! Zachęcamy do pobierania.

Doradca Smaku e-magazyn kulinarny to bezpłatny kwartalnik pełen smaków i aromatów przeznaczony dla miłośników gotowania. Prezentowane tu treści w atrakcyjnej, interaktywnej formie dają wiele przyjemności w czytaniu i oglądaniu oraz są źródłem kulinarnych inspiracji. 

W magazynie można znaleźć mnóstwo przepisów z apetycznymi zdjęciami, zarówno przygotowanymi przez profesjonalistów – mistrzów kulinarnych, a także użytkowników popularnego serwisu DoradcaSmaku.pl. Każde wydanie kwartalnika zawiera ciekawe przepisy, między innymi na pyszne zupy, kolorowe sałatki, aromatyczne dania mięsne, rybne i warzywne, a także smakowite desery. 

Liczne artykuły z wielu obszarów świata kulinariów, ciekawostki, porady oraz video porady, dzięki którym przyrządzanie potraw będzie o wiele prostsze, uczynią gotowanie jeszcze przyjemniejszym. W każdym numerze pojawiać się będę również przepisy przeznaczone dla tych czytelników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gotowaniem. Pomocne będą w tym przepisy krok po kroku, któreobrazowo pokażą, jak przyrządzić potrawy. Nie zabraknie też przepisów dla bardziej zaawansowanych miłośników kuchni, którzy poszukują nowych wyzwań i ciekawych pomysłów.  Doradca Smaku –magazyn kulinarny inspirowany jest także sezonowością dostępnych produktów, aby oferować przepisy i pomysły stworzone nie tylko do oglądania, ale także samodzielnego gotowania.

 

Życzymy miłego czytania i… smacznego!

Nie zabraknie też wydań specjalnych.

 

E-magazyn do pobrania w AppStore i Google Play! Kliknij na ikonę sklepu by za darmo pobrać e-magazyn:

 

     

 

Lub pobierz e-magazyn poniżej (kliknij na ikonę by pobrać PDF): 

 

 

      

    

Komentarze

 • 0
  original
  Opublikowano

  plocia

  A na komputer nie można ściągnąć tego magazynu ?
 • 0
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  @plocia, wersja do ściągnięcia na komputer dostępna jest tutaj: http://static.doradcasmaku.pl/upload/DoradcaSmaku_e-magazyn.pdf
 • 0
  logo-fb-nowe
  Opublikowano

  PaniMISIOWA

  ja też wolę na komputer. już ściągam :-)
 • 0
  no-avatar
  Opublikowano

  Anonim

  ja też wolę na komputer. już ściągam :-)
 • 0
  no-avatar
  Opublikowano

  Anonim

  super sprawa w sklep play na samsung galaxy S3 też można ściągnąć :-)
 • 0
  original
  Opublikowano

  plocia

  Bardzo fajny magazyn :)

Dodaj komentarz