Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Zmiany w FanPage\'u DoradcaSmaku.pl

Zmiany w FanPage\'u DoradcaSmaku.pl

Otrzymujemy jednak sygnały zwrotne, że dużo z Was bardzo często nie potrafi odnaleźć się w gąszczu postów na naszej tablicy i rozdzielić informacji naszych użytkowników od naszych publikacji. W związku z tym zdecydowaliśmy się rozdzielić: korespondencję użytkowników do nas od naszych postów. Zależy nam na tym, by każdy znalazł u nas coś dla siebie. W każdej jednak chwili możecie powrócić do poprzedniego wyglądu tablicy.

 

Od dzisiaj wchodząc na stronę ustawimy w sposób domyślny widok naszych postów, tak by każdy mógł dowiedzieć się o nas nieco więcej. By zobaczyć również posty innych użytkowników, wystarczy kliknąć w „Filtry”, tak jak na screenie:

 

1

 

A następnie wybrać odpowiednią opcję:

 

1

 

 

Mamy nadzieję, że dzięki nowym ustawieniom nasz FanPage będzie bardziej uporządkowany i przejrzysty, co pozwoli naszym Doradcom na śledzenie publikowanych przez nas informacji. 

Monika-twin 27.01.2011 14:02
rewelacja, bardzo pomocne rozwiązanie
Doradca Smaku 27.01.2011 13:52
@Pacpaw, reklamacje są sprawą indywidualną, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest napisanie do nas maila w tej sprawie. Wtedy indywidualnie możemy się nią zająć, kontynuując korespondencję na konkretny temat. Niestety na Facebooku wciąż jest anonimowość, użytkownicy nie zawsze udzielają wszystkich informacji itd. Uważamy, że najlepszym rozwiązainem jest mail.
pacpaw 27.01.2011 13:19
fajnie, ale ja bym zrobił jeszcze jeden krok na przód i wszelkie reklamacje starał się przyjmować i rozpatrywać na forum, które przecież i tak istnieje, tylko posty wymagałoby szybszych odpowiedzi Doradcy (zaczyna panować przekonanie, że szybko i skutecznie \"załatwić\" sprawę można tylko FB :o)). Przy obecnej formie zdecydowana większość postów na wall-u DS posiada oddźwięk negatywny (to coś się popsuło, coś stłukło, to ktoś oszukuje, to ktoś czegoś nie dostał) i faktycznie dla osoby, która przyszła TU pierwszy raz może to wyglądać że coś jest nie tak, a w konsekwencji zniechęcić ją do uczestnictwa w zabawie. A przecież wszystko działa w miarę poprawnie: ludzie dostają nagrody itp.
alaaa 27.01.2011 12:53
super sprawa,,
alaaa 27.01.2011 12:53
super sprawa,,
Allice 27.01.2011 12:42
Bardzo duże udogodnienie, super :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak