Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Zdrowy fast food w domowej wersji

Zdrowy fast food w domowej wersji

Zapiekanki, nuggetsy, hot-dogi czy burgery - często ich sobie odmawiamy, ponieważ kojarzą nam się z wysokokalorycznym, ulicznym jedzeniem. A co jeśli w domu przygotujemy popularne fast foody ze sprawdzonych i zdrowych składników?

Przyzwyczailiśmy się, że jeśli szukamy jedzenia "na szybko" to sięgamy po znane wszystkim fast foody. Nawet polubiliśmy ich smak, ale często świadomie ich sobie odmawiamy, troszcząc się o własne zdrowie czy sylwetkę. Warto wiedzieć, że popularne fast foodowe dania można przyrządzić również w domu. Przy odrobinie chęci i czasu bez problemu ograniczymy ilość tłuszczu, dodamy odżywcze składniki, a smażenie zastąpimy o wiele zdrowszym pieczeniem.

Jeśli szukacie inspiracji na fast foody w domowej wersji, to zapraszam do przeczytania Wpisu Tygodnia "Czas na domowy fast food" autorstwa VioletoweKucharzenie. Znajdziecie tam kilka pysznych i całkiem zdrowych propozycji!

Zdrowy fast food w domowej wersji

VioletoweKucharzenie zaprasza na pyszne panierowane nuggetsy.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak