Doradca Smaku logoandPrymat logo
PROMOCJA! -10% na ulubione przyprawy z kodem DS10. SPRAWDŹ

Z nimi kanapki nie będą już nudne

Z nimi kanapki nie będą już nudne

Można przygotować je praktycznie ze wszystkiego – warzyw, owoców, kasz, a nawet pozostałości z obiadu. Są szybkie i proste do zrobienia, a posmarowana nimi kromka świeżego i chrupiącego chleba zyskuje niesamowity smak! Oczywiście mowa o domowych pastach.

Nie da się ukryć! Kanapki są ważnym elementem naszego menu. Sięgamy po nie na pierwsze i drugie śniadanie, podjadamy w przerwach, aby zaspokoić głód oraz chętnie zjadamy na kolację. I chociaż je uwielbiamy, to jednak często pojawia się zasadnicze pytanie: czym posmarować pieczywo, aby urozmaicić swoją dietę? Odpowiedź jest prosta, a z pomocą przychodzą zrobione w domu pasty. Nie tylko poprawiają smak pieczywa, ale też są łatwe w przygotowaniu. Ich kolejną zaletą jest to, że można je zrobić z przeróżnych składników – począwszy od zielonego groszku, dyni, papryki aż po owoce – np. awokado.

Warto też pomyśleć o pastach jako sposobie optymalnego wykorzystywania pozostałości po obiedzie. Wiele składników, które nam z niego zostaje, mogą „otrzymać nowe życie” w postaci kremowych past.

Jeśli chcecie rozsmakować się w chrupiącym pieczywie z dodatkiem kremowej pasty to zapraszamy do Wpisu Tygodnia „Smaczne i zdrowe smarowidła kanapkowe...”. Jola91 dzieli się z nami swoimi pomysłami na przygotowanie domowych past. Brzmi smakowicie.

Z nimi kanapki nie będą już nudneSmaczny paprykarz z kaszą jaglaną autorstwa Jola91

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

 

jola91 15.02.2016 21:39
Dziękuję za wyróżnienie ;)
jola91 15.02.2016 21:39
Dziękuję ;)
anka1988 15.02.2016 18:23
uwielbiam wszelkie pasty.
bietka 15.02.2016 15:11
gratuluję smacznego wpisu tygodnia :

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak