Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

XI tura konkursu – Zadaj pytanie o…kanapki

XI tura konkursu – Zadaj pytanie o…kanapki

Do szkoły, do pracy, na piknik a może... w wakacyjną podróż. Kanapki to jedna z ulubionych przekąsek, które w łatwy sposób możemy zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie na pewno dopadnie nas głód. Można je przygotować na wiele sposobów – z dodatkami na zimno, smażonymi lub ugrillowanymi. Możemy także zapiec całość i cieszyć się chrupiącym i przepysznym posiłkiem.

Od kilku lat triumfy nie tylko w świecie Fast Food, a także w ekskluzywnych restauracjach święcą burgery i inne kanapki tego typu. Nic dziwnego, solidny kęs soczystego mięsa ze świetnymi dodatkami w mig zapełnia żołądki i wprawia nas we wspaniały humor.

Amerykanie już od dawna specjalizują się w przyrządzaniu najróżniejszych kanapek, które przyjęły się na całym świecie. Mieszkańcy każdego kraju, ba, każda gospodyni i gospodarz ma swoje metody przygotowywania kanapek. Zapewne macie je i Wy. Wierzę, że w trakcie smarowania kolejnej pajdy chleba powstają w Waszych głowach rozmaite zapytania. Jeśli lubicie przyrządzać kanapki, chcecie próbować nowych dodatków, a także przypraw, koniecznie zadajcie nurtujące Was pytania Robertowi Sowie.

Autora jednego wybranego pytania nagrodzę.  Odpowie na nie Robert Sowa w kolejnej edycji swojego autorskiego programu „Mój przepis na…”. Otrzymacie także 600 punktów w Serwisie oraz Zestaw przypraw Prymat.

Na Wasze pytania czekam do 5.07, do godziny 23:59.

ZASADY KONKURSU:

1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest akceptacja regulaminu konkursu.
2. Wysłanie zgłoszenia konkursowego odbywa się poprzez jedną z możliwych dróg dostarczenia: 
a) Wysłanie maila na pocztę elektroniczną: [email protected] 
b) Opublikowanie postu ze zgłoszeniem na stronie Doradca Smaku na Facebooku https://www.facebook.com/DoradcaSmaku pod postem konkursowym dotyczącym poszczególnej tury, w której Uczestnik będzie brał udział;
Zgłoszenia opublikowane w innych miejscach niż powyżej nie będą brane pod uwagę.
3. W zgłoszeniu powinno znaleźć się: 
a) Pytanie dotyczące tematu przewodniego konkursu.
b) Zdjęcia przedstawiające twarz Uczestnika 
4. Uczestnik konkursu może zostać laureatem maksymalnie dwa razy.
5. Uczestnik konkursu może wysłać dowolną liczbę zgłoszeń w czasie trwania całego konkursu, jak również w poszczególnych jego turach.
Szczegółowe informacje w REGULAMINIE.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak