Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Wspólne gotowanie z Robertem Sową w Gorzowie Wielkopolskim

W ostatnią niedzielę października Robert Sowa razem ze swoim teamem kucharzy przeprowadził pokazy kulinarne w Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim. 

Goście centrum handlowego mogli skosztować kremowej zupy z dyni z mlekiem kokosowym, przyprawionej imbirem Prymat i świeżo siekaną kolendrą z prażonymi pestkami dyni. Przyprawy Prymat podkreśliły smak pikantnych udźców z kurczaka podanych na ragoût z soczewicy i pomidorów z kuminem oraz zapiekanej polędwicy z dorsza z sosem z ogórków kiszonych i świeżo siekanym koperkiem. Do potraw serwowano dodatki warzywne od marki Smak. Dużo i pysznie się działo - Robert Sowa i jego team kulinarny podczas warsztatów wydał 300 dań!

Po zakończeniu live cookingu, Robert wraz z Krzysztofem Marciniakiem - szefem kuchni jednej z restauracji, wyłonił również zwycięzcę konkursu "Chef Askanowych Smaków".

A Wy, braliście kiedyś udział w podobnych warsztatach? Mieliście okazję zobaczyć Roberta Sowę, jak gotuje podczas naszych wspólnych eventów kulinarnych? 

Bożena Matuszczyk 14.11.2017 19:12
bietka ale to by była frajda było super a może kiedyś nam to sie uda. Wiesz jak to mówią marzenia sie spełniają.Spotkała by nas niesamowita niespodzianka.;)
bietka 06.11.2017 10:12
Bożenko a najlepiej byłoby gdybyśmy spotkały się z nim razem :)
Bożena Matuszczyk 04.11.2017 18:45
Bietka masz racje może będziemy miały takie szczęście i kiedyś nam sie uda spotkać z panem Robertem Sową,też bardzo bym chciała.;)
bietka 04.11.2017 13:17
Nie brałam jeszcze udziału w takich warsztatach, ale bardzo chciałabym i mam nadzieję, że kiedyś spotkam się z Robertem Sową :)
Bożena Matuszczyk 04.11.2017 09:07
Wielka szkoda że nie mogłam pokosztować tak pysznych potraw przygotowanych przez pana Roberta Sowę. Nigdy nie brałam udziału w takich warsztatach , ale na pewno jest to wielka niezapomniana przygoda.;) .

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak