Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Wspólna impreza w Narolu za nami

Odbyło się kolejne wydarzenie kulinarne z udziałem Prymatu! Tym razem spotkaliśmy się w Narolu. Wszystko udało się znakomicie. Pogoda dopisała, a Wy jak zawsze nie zawiedliście! Jest nam bardzo miło, że tak tłumnie nas odwiedzacie.

W Narolu czekała na wszystkich cała moc atrakcji. Można było skosztować  przysmaków grillowych na bazie sałat Eisberg, doprawionych przyprawami Prymat, z dodatkiem produktów marki Smak, a wszystko to przyrządzone przez mistrza Roberta Sowę i jego ekipę. Taka okazja nie zdarza się codziennie! W naszym namiocie zainteresowani mogli także uzyskać przydatne porady dotyczące grillowania. Udzielaliśmy informacji, rozdawaliśmy książeczki  – wszystko, żeby ułatwić grillowanie.

Prawdziwym hitem było też koło fortuny. Dawało nie tylko okazję zdobycia nagród, ale przede wszystkim – świetnej zabawy. Sporo zawdzięczamy ładnej pogodzie, bo zawsze przyjemniej spędza się czas, kiedy jest słonecznie i ciepło.

Zainteresowaniem cieszyły się także pozostałe atrakcje przygotowane przez organizatorów, z występem Brathanków na czele. Dziękujemy raz jeszcze i do zobaczenia na kolejnych imprezach, o których będziemy informować w serwisie!

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak