Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Wpis Tygodnia po meksykańsku

Wpis Tygodnia po meksykańsku

 

Egzotyka w kulinariach jest zawsze pociągająca, tak jak choćby meksykańskie specjały, z którymi zaznajamia nas Christopher w swoim inspirującym wpisie – Wpisie Tygodnia.

 

Meksykańska kuchnia wydawać by się mogło, że jest nam dość dobrze znana. Jednak to, co zwykliśmy jadać to zaledwie przedsmak prawdziwej, gorącej kuchni Meksyku. W jej tajniki znakomicie wprowadza nas za to Christopher, który we Wpisie Tygodnia „Odkurzone wspomnienia z Meksyku” dzieli się z nami niezwykle aromatycznymi wspomnieniami. Christopherowi gratulujemy, a pozostałych zachęcamy do zapoznania się z wpisem.

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów  (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  • oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

Christopher 01.09.2014 20:21
Pięknie dziękuję za gratulacje.
Gabi44 01.09.2014 17:05
Bardzo lubię czytać wpisy Christophera.Gratuluję wyróżnienia.
Renata9 01.09.2014 15:43
również ja przyłączam się do gratulacji :-)
bietka 01.09.2014 15:23
gratuluje wpisu tygodnia :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak