Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Wpis Tygodnia: Płatki owsiane

Wpis Tygodnia: Płatki owsiane

 

Płatki owsiane znów wracają do łask. Nie tylko pełnią funkcję pożywnego śniadania, ale stają się również składnikiem pysznych deserów, w tym ciast i koktajli.

 

Nudne i przez wielu wręcz znienawidzone płatki owsiane powracają coraz częściej na nasze talerze. Co ciekawe przyjmując różne formy – od klasycznej owsianki z dodatkiem owoców, po ciasta, ciasteczka i koktajle. Owsiankowe inspiracje znajdziecie we Wpisie Tygodnia „Płatki owsiane nie tylko na śniadanie”, użytkowniczki Ola1984. Polecamy tę ciekawą lekturę, w której znajdziecie mnóstwo smacznych przepisów z użyciem płatków owsianych :).

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  • oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

Ola1984 17.11.2014 18:05
Bardzo dziękuję za wyróżnienie :) Ogromnie się cieszę i zachęcam do lektury i skorzystania z zaproponowanych przeze mnie przepisów. Płatki owsiane nie muszą być nudne ;)
IwonaDD 17.11.2014 16:45
super śniadaniowy cykl, gratulacje!!!
Christopher 17.11.2014 14:39
Gratuluję wpisu. Niestety , osobiście nie przepadam za płatkami.
Renata9 17.11.2014 14:24
Gratuluje wpisu tygodnia :-)
Malinka 17.11.2014 13:57
Gratulacje! Bardzo ciekawy i inspirujący wpis, super!

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak