Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Wpis Tygodnia pachnący jabłkami

Wpis Tygodnia pachnący jabłkami

 

 

O sekretach idealnej szarlotki i niezbędnych w kuchni trikach, by ciasto z jabłkami wyszło perfekcyjnie znajdziecie w nowym Wpisie Tygodnia.

 

Jeśli jabłka w kuchni płatają Wam czasem figle, to Wpis Tygodnia „Ciasto z jabłkami niejedno ma imię…” będzie idealną lekturą. Bo jabłka to nie tylko szarlotka. Z jabłek można przygotować znacznie więcej wypieków. Wszystkie dowiecie się od Iwony DD. Zapraszamy.

 

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów  (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  • oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

IwonaDD 17.09.2014 11:12
Caralajno szczerze mówiąc to za bardzo nie wiem o co chodzi w tej dyskusji :) ciesze się ze uważasz ze jestem "najlepsza" w tym tygodniu :) dlatego podziekowałam, a "królową" zdrowego jedzenia będziesz dla mnie zawsze, nie widzę takiej drugiej osoby na DS, która miałaby taki zasięg wiedzy o egzotycznych składnikach, ziołach itp. dlatego ciesze się, że dane mi było o tym poczytac; Wiele razy mnie zainspirowałaś i uważam, że twój wkład w DS jest unikalny, a bycie najlepszym to kwestia interpretacji. Ktoś wyżej napisał, że jesteś złośliwa, to również kwestia interpretacji; Każdy z nas patrzy na świat przez filtry doświadczenia, ja tę niby złośliwość interpetuję jako komplement i dziękuję. To, że piszesz zawsze co myślisz dla mnie jest ok, komuś innemu może przeszkadzać, bo jakby nie było każdy z nas został wychowany w innych środowiskach. Jeden przebiera w słowach i stara się dopasować do wpojonych mu zasad, drugi pisze to co myśli i stawia na prawo do wolności wypowiadania się, obydwa zachowania są dla mnie ok. Ja akceptuje drugiego człowieka takim jakim jest, nie zamierzam nikgo ani pouczac, ani zmieniać. Każde spotkanie, i to wirtualne na DS wnosi coś do naszego życia, unikalne doświadczenie, które pomaga nam się rozwijać. Także ani w twoich, ani w innych wypowiedziach nie widzę nic co mogłoby mnie obrazić, więc kończę wypowiedz słowami "miłego dnia" i jeszcze raz dziękuję za gratulacje :)
caralajna 17.09.2014 08:29
zjadłam 'ja' przed za, to z pośpiechu
caralajna 17.09.2014 08:28
:) @Iwona dzięki, przecież wiem że się nie obrażasz na mnie, tak jak za "królowa może być tylko jedna" czy aluzje do mojej diety i stanu zdrowia :) widać inni nie rozumieją że można mieć trochę dystansu do siebie i być 'ponad to'.
migotka28 15.09.2014 21:05
Obstawiałam że ten wpis zostanie nagrodzony, gratuluję:) Ale dlaczego Carlajna jest złośliwa? , ja tu złośliwości nie widze tylko zwykłe pytanie i sama jestem ciekawa bo informacja o codziennych nagrodach za dzienny wpis pojawiała sie juz od jakiegos czasu a jednak nigdzie nie widziałam żadnych nagrodzonych a pojawiło się wiele ciekawych wpisów
IwonaDD 15.09.2014 19:26
Dziekuję bardzo za wyróżnienie i gratulacje, Carlajno dziekuję za komplement :)))
caralajna 15.09.2014 18:38
z osobami, które nie mają odwagi podpisać pod własnymi błędnymi wnioskami nie prowadzę rozmowy
DorotaZ 15.09.2014 17:54
Gratulacje:) Świetny wpis:)
15.09.2014 17:08
@caralajna, a ty jak zwykle najbardziej złośliwa...
Renata9 15.09.2014 15:04
Iwonka, Wielkie Gratulacje !!!
erym 15.09.2014 14:39
kurcze to moze by sie pokusic o zalozeniu bloga...
caralajna 15.09.2014 13:21
mam jeszcze pytanie o te 300 pkt za wpis, czy ktoś dostał kiedyś? bo jakoś umknęło to mojej uwadze..
caralajna 15.09.2014 13:18
gratulacje Iwona, jak zwykle jesteś najlepsza.
bietka 15.09.2014 13:17
pyszny wpis tygodnia, gratuluje :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak