Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Wpis Tygodnia – kulinarne pamiątki z wakacji

Wpis Tygodnia – kulinarne pamiątki z wakacji

 

 

Wakacje sprzyjają przywożeniu licznych pamiątek. A najlepsze są niewątpliwie te kulinarne, dzięki którym potrafi się zmienić również nasza codzienna dieta. Zapraszamy na Wpis Tygodnia o polskich, niezrównanych serach.

 

Wybierając się na wakacje w Polsce można odkryć zadziwiająco dużo inspirujących przepisów, bogatych zwyczajów kulinarnych i wspaniałych lokalnych produktów. Żeby przeżyć wspaniałą kulinarną przygodę nie trzeba więc odwiedzać dalekiej Francji, Włoch czy Hiszpanii. O kulinarnych pamiątkach z wakacji i łączeniu tradycji kulinarnych pisze w swoim najnowszym wpisie Ewa. Zapraszamy na Wpis Tygodnia „Polskie górskie sery czyli kulinarne „prezenty” z wakacji”.  Życzymy smacznego!

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów  (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Ewa 11.08.2014 12:51
Dziękuję za wyróżnienie :)
Renata9 11.08.2014 12:11
Gratulacje za wpis ! Bardzo ciekawy artykuł :-)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak