Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Wpis Tygodnia – kulinarne Halloween

Wpis Tygodnia – kulinarne Halloween

Halloweenowe przysmaki muszą mieć swoją odpowiednią „oprawę”. Jeśli nie wiecie, czym przywitać gości na Halloween, to koniecznie sprawdźcie nasz Wpis Tygodnia.

Moda na Halloween nie tylko przywędrowała już do nas, ale i całkiem nieźle się zadomowiła. To zachodnie święto jest w końcu szczególnie popularne wśród najmłodszych. Dla nich właśnie stworzone zostało też ‘upiorne’ menu, które zachwyci i zachęci zarazem do radosnego pałaszowania ze stołu różnych smakołyków w trakcie licznych imprez organizowanych w tym właśnie okresie. Z odpowiedzią na pytanie „jak przygotować halloweenowe menu” przychodzi BernadettaP. Zapraszamy do zapoznania się z jej Wpisem Tygodnia: ”Halloween od kuchni”

 

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie'.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  • oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

Renata9 27.10.2014 17:00
szczere gratulacje :-)
BernadettaP 27.10.2014 16:05
Dziękuję ślicznie za wyróżnienie i gratulacje :)
27.10.2014 16:05
wow! ale ekstra!
27.10.2014 16:04
super! gratulacje!
bietka 27.10.2014 15:14
gratuluje :)
IwonaDD 27.10.2014 15:06
Gratulacje!!!

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak