Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Wpis Tygodnia dla niejadków

Wpis Tygodnia dla niejadków

W myśl noworocznych postanowień postawmy na fantazyjne śniadania. Zadbajmy w tym także o naszych najmłodszych.

 

W nowym roku warto z refleksją podejść do naszych dotychczasowych zwyczajów żywieniowych i zastanowić się, czy możemy w nich coś zmienić. Najważniejsze abyśmy przy tym zawsze pamiętali o złotej zasadzie – zasadzie wspólnych, nieśpiesznych, rodzinnych posiłków. W trosce o najmłodszych polecamy lekturę naszego nowego Wpisu Tygodnia: Sposób na niejadka – bo śniadanie nie musi być nudne autorstwa użytkowniczki Kuchnia Marty.

 

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów  (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  • oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

Barbara Hadrych
Barbara Hadrych 07.01.2015 10:25
Och dziękuję Pani Marto za pomysł, mam wnuczkę, która nie chce jeść wędlin, a uwielbia ser żółty - na bazie Pani ptaka wymyślę dla niej coś fajnego, może śmiejącą buźkę z wędliny, a oczka z serka a buźkę z papryki.
bietka 06.01.2015 19:16
gratuluję :)
Kuchnia Marty 06.01.2015 17:32
Dziękuje bardzo!
2milutka 06.01.2015 17:23
Gratuluję Marta! Super wpis!
Kuchnia Marty 06.01.2015 16:16
Dziękuję! Caralajna, zapraszam - chętnie Ci przygotuje takie śniadanko :)
Renata9 06.01.2015 16:07
Gratuluje wpisu, super zdjęcie, naprawdę :-)
caralajna 06.01.2015 15:48
gratuluję, fajne pomysły, szkoda że mi nikt nie robi takich śniadań, to co że nie jestem dzieckiem :P

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak