Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Wpis Tygodnia – biga i poolish w domowej piekarni

Wpis Tygodnia – biga i poolish w domowej piekarni

Ciąg dalszy naszych zmagań z domowymi wypiekami. Poszerzamy naszą wiedzę z Iwoną DD, która tym razem wyjaśnia, co to biga i poolish.

Nie znając zasad rządzących przygotowywaniem domowego chleba rzeczywiście można czuć się zagubionym w kuchni. Dlatego też warto je poznać, tak jak i wiele dodatkowych wskazówek, które wprowadzą nas w świat domowej piekarni. Tym razem wraz z Iwoną DD poznamy co to biga i poolish: „Domowa piekarni - biga i poolish”. Zapraszamy również do prześledzenia całego CYKLU tej użytkowniczki.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  • oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

Renata9 22.10.2014 21:11
Iwonko, Wielkie Gratulacje dla Ciebie !!!
Christopher 22.10.2014 19:58
Gratulacje.Taki "opasły" materiał,tak starannie przedstawiony na pewno jest przydatny.
caralajna 22.10.2014 18:38
gratulacje :) temat dla mnie nowy
IwonaDD 22.10.2014 14:13
o_o dziękuję, bardzo mi miło, nie spodziewałam się nawet :) właśnie weszłam na DS a tu taka niespodzianka :) Został mi już tylko jeden wpis tego cyklu, który właśnie przygotowuje się, wczoraj ostatnie fotografie, dziś może pojawi się. Było bardzo miło zebrać wszystko w jednym miejscu, mam nadzieje, że komuś przyda się :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak