Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Wielka loteria Carrefour z Prymatem i Kucharkiem. Wygraj atrakcyjne nagrody!

Wielka loteria Carrefour z Prymatem i Kucharkiem. Wygraj atrakcyjne nagrody!

Trwa akcja promocyjna w sieci Carrefour. Cały czas walczyć można o atrakcyjne nagrody, w tym o główną wygraną - Warsztaty Kulinarne połączone z kolacją u Roberta Sowy, w jego nowej Restauracji N31.

O nagrody w tej loterii naprawdę warto powalczyć! Z głównej wygranej cieszyć się będzie mogła nie tylko zwycięska osoba, ale także jej bliscy. W warsztatach kulinarnych w Restauracji N31 oraz kolacji z mistrzem kulinarnym Robertem Sową wziąć udział będzie mogło nawet 12 osób. W skład nagrody głównej wchodzi również karta przepłacona na dojazd i noclegi oraz bony na zakupy w sieci Carrefour. Łączna wartość tych atrakcji to aż 15 000 zł!

Nagród jest wiele

To jednak dopiero początek prawdziwego deszczu nagród. Dodatkowo wygrać można trzy bony o wartości 3 000 zł na zakupy w sieci Carrefour. Każda z takich nagród losowana jest raz w tygodniu, przez trzy tygodnie trwania promocji. Ponadto przygotowano 60 koszy pełnych przypraw Prymat i Kucharek wraz z książkami kucharskimi Roberta Sowy z dedykacją od autora.

Co zrobić, żeby wygrać?

Zasady uczestnictwa są bardzo proste. Aby wziąć udział, należy jednorazowo zakupić minimum 3 dowolne produkty spośród marek Prymat lub Kucharek oraz zachować oryginalny dowód zakupu. Następnie należy wysłać SMS o treści Prymat.numer dowodu zakupu pod nr 70 908. Koszt wysłania sms to 0,62 zł.

Organizatorem loterii jest Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o. Loteria organizowana jest wyłącznie w sieci Carrefour na terytorium Polski.

Naprawdę warto powalczyć o wyjątkowe nagrody! Nie zwlekajcie!

Loteria trwa do 7 grudnia 2015 r.

Pełna treść regulaminu znajduje się na TUTAJ

N31 Bar&Restaurant   to nowa restauracja przy ul. Nowogrodzkiej 31 w Warszawie, w której menu znajdują się potrawy bazujące na autorskich pomysłach mistrza kulinarnego. Podstawą jest kuchnia polska z międzynarodowymi akcentami. We wnętrzach dominuje nowoczesność, która przeplata się z charakterem przedwojennej Warszawy. Ponadto klimat gościny i bliskiego kontaktu z każdym gościem potęguje otwarta kuchnia, która jest doskonałą okazją do podpatrzenia słynnego kucharza przy pracy.

bietka 27.11.2015 11:01
czas ucieka a ja mam tak daleko do Carrefour

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak