Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Weekendowe grillowanie z Robertem Sową w Ełku

Za nami kolejne, wspaniałe spotkania. Tym razem widzieliśmy się z Wami w Ełku. Przy wspaniałej muzyce i doskonałych przysmakach z grilla mogliście spotkać się osobiście ze znakomitym szefem kuchni – Robertem Sową.

Stacja Ełk

Tego lata Prymat i JBB jeździ od miasta do miasta tirem kulinarnym pełnym wspaniałych, grillowych przysmaków. Pyszne mięso z rusztu, odpowiednio doprawione przyprawami Prymat kusi zapachem już od samego wejścia na teren wydarzenia. Również i tym razem goście skuszeni smakowitymi zapachami gromadzili się tłumnie wokół tira kulinarnego, z którego jedzenie wydawał sam Robert Sowa. Można z nim było zamienić nawet kilka zdań J.

Miasteczko kulinarne Prymat i JBB także i tym razem dostarczyło mnóstwa atrakcji przybywającym. Hostessy rozdawały wszystkim chętnym książeczki pełne grillowych przepisów wraz z poradami, a kuchenne akcesoria, gadżety i produkty można było wygrać kręcąc naszym specjalnym kołem fortuny.

Oprócz kulinarnych doznań mieliśmy możliwość uczestniczyć również w świetnych koncertach. W piątek, 13 lipca, w Ełku słuchaliśmy Grzegorza Hyżego.

Co w kolejny weekend?

Zbliżający się weekend to także moc atrakcji z firmą Prymat i JBB. Nie możemy się już doczekać na spotkanie z Wami w Sieradzu. Oprócz kulinarnych atrakcji na scenie muzycznej pojawi się Alvaro Soler i Patryk Kumór. Serdecznie zapraszam!

Kulinarna trasa - kalendarium

Szczecinek – 27.07

Wyszków – 28.07

Stegna – 05.08

Augustów – 10.08

Suwałki – 11.08

Grajewo – 18.08

Krasnystaw – 19.08

Częstochowa – 24.08

Będzin – 1.09

Warszawa – 15.09

Relacje z minionych wydarzeń możecie zobaczyć i przeczytać TUTAJ.

Bożena Matuszczyk 23.07.2018 10:44
Miłe, wesołe i na pewno bardzo smaczne spotkania z Prymatem i oczywiście z Panem ROBERTEM który serwuje przepyszne dania. Wszyscy uczestnicy na pewno miło i wesoło spędzają czas.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak