Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Weekend z Prymatem oraz Robertem Sową - zapraszamy na Ursynów oraz do Wodzisławia Śląskiego

Weekend z Prymatem oraz Robertem Sową - zapraszamy na Ursynów oraz do Wodzisławia Śląskiego

10 czerwca bawimy się na warszawskim Ursynowie, natomiast 11 czerwca podczas Dni Wodzisławia Śląskiego! Dwie imprezy z udziałem Prymatu w nadchodzący weekend.

Muzycznie i kulinarnie

W ten weekend będzie naprawdę hucznie. 10 czerwca zapraszamy do odwiedzin Kopy Cwila na warszawskim Ursynowie, natomiast kolejnego dnia bawić się będziemy w Wodzisławiu Śląskim podczas Dni Miasta. Warto odwiedzić  imprezy, których mocnym punktem będzie miasteczko Prymatu, gdzie oczekiwać będzie znakomity kucharz Robert Sowa w kulinarnym tirze, namiot Prymatu oraz koło fortuny. Zadbaliśmy zarówno o coś dla spragnionych doskonałych smaków, jak i emocji. Będzie zatem okazja, by skosztować sałatek powstałych na bazie produktów firmy Eisberg – producenta sałat gotowych do spożycia. Smaczne porcje doprawione będą przyprawami Prymat oraz wzbogacone dodatkami marki Smak. Po takim poczęstunku zaserwowanym przez Roberta Sowę będzie można ruszyć po dalsze atrakcje. W namiocie otrzymać będzie można cenne porady grillowe oraz przepisy wydane przez Prymat i Eisberg w formie atrakcyjnej książeczki.

Na pewno nie przeoczycie naszego koła fortuny, do którego ustawia się całkiem pokaźna kolejka. Nic dziwnego, gdyż w zamian za udzielenie odpowiedzi  na proste pytanie będzie można zdobyć świetne nagrody  - przyprawy Prymat oraz gadżety przydatne w każdej kuchni.

Koncerty gwiazd

Obie imprezy związane są z jubileuszami. Ursynów świętował będzie swoje 40-lecie, natomiast Wodzisław Śląski… 760 lat! Czekają na Was nie tylko kulinarne atrakcje. W Warszawie zagrają: Bajm, Golden Life oraz Feel.

Natomiast wydarzenie w Wodzisławiu swoimi występami uświetnią takie gwiazdy, jak Alexia, Sonique oraz Francesco Napoli.

 Koniecznie odwiedźcie imprezy z Prymatem:

10 czerwca - Kopa Cwila (Metro Ursynów)

11 czerwca - Wodzisław Śląski, Stadion Miejski, ul. Bogumińska 8.

 Wstęp bezpłatny!

anka1988 12.06.2017 21:47
super impreza, tez żałuję że to nie jest bliżej mojego miejsca zamieszkania
Róża1 11.06.2017 04:40
Super imprezy !!!!!!!!!!!! Szkoda , że tak daleko mieszkam :-( :-(.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak