Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Weekend inaugurujący Lato z Radiem za nami – Legionowo i Włocławek

Pierwsze dwa wydarzenia z cyklu „Lato z Radiem” za nami. Dziękujemy, że tak licznie przybyliście na imprezy i tak wielu było Was w miasteczku „Prymat”. Chętnie korzystaliście z zaplanowanych atrakcji – kręciliście kołem fortuny, odwiedzaliście nasz namiot oraz kosztowaliście przysmaków serwowanych przez samego mistrza kulinarnego – Roberta Sowę.

Aromatyczne i smaczne nagrody czekały na wszystkich, którzy zdecydowali się spróbować swojego szczęścia, kręcąc kołem fortuny. Ufundowała je firma Prymat oraz eisberg – partner wydarzenia. Atmosfera i temperatura były wysokie, dlatego nawet tych kilka kropel deszczu nie zdołało zniechęcić przybyłych. Humory dopisywały nie tylko uczestnikom, ale także ekipie Roberta Sowy, która gotowała dla wszystkich i szczodrze rozdawała przyrządzone dania, które smakowały doskonale dzięki przyprawom Prymat. Świetnym dodatkiem do nich, idealnych na letni czas, były orzeźwiające i zdrowe sałaty, o które zadbał nasz partner – firma eisberg. Imprezy inaugurujące w Legionowie oraz we Włocławku

Jeśli chcecie spotkać nas na trasie, koniecznie odwiedźcie którąś z kolejnych imprez z cyklu „Lato z Radiem”.

Koncerty „na żywo”

„Lato z Radiem” słynie z doskonałych koncertów gwiazd. Nie zabraknie tego także podczas tegorocznej edycji. Wystąpi ponad 20 gwiazd m.in.: Arka Noego, Dawid Kwiatkowski, Natalia Szroeder, Brathanki, Sarsa, Leszcze, Łzy, De Mono, Leszcze, Varius Manx, Stachursky, Ryszard Rynkowski, Patrycja Markowska, Feel, T.Love, Raz Dwa Trzy, Andrzej Piaseczny, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Afromental, Perfect, Golec uOrkiestra.

Trasa „Lata z radiem”:

25 czerwca Legionowo
26 czerwca Włocławek
2 lipca Tarnowo Podgórne
3 lipca Pruszków
9 lipca Solec Kujawski
10 lipca Inowrocław
16 lipca Miastko
17 lipca Płońsk
23 lipca Rabka Zdrój
6 sierpnia Kalisz
7 sierpnia Stegna
13 sierpnia Ciechanów
14 sierpnia Stalowa Wola
20 sierpnia Augustów
21 sierpnia Grajewo
27 sierpnia Kutno
28 sierpnia Otwock

Doradca Smaku 29.06.2016 14:03
Bietko, też żałuję, że Cię nie będzie. Postaramy się w przyszłym roku, aby "Lato z Radiem" dotarło w okolice Twojej miejscowości. Pozdrawiam :)
bietka 28.06.2016 15:02
ja niestety mam wszędzie bardzo daleko i bardzo żałuję, że nie będę mogła zobaczyć mistrza kulinarnego – Roberta Sowę.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak