Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Walka z … piernikami

Walka z … piernikami

Rozchodzący się po domu korzenny zapach piernika to znak zbliżających się świąt. Jeśli w tym roku postanowiliście przygotować piernik staropolski (długo dojrzewający) to zapraszamy na Wpis Tygodnia w wydaniu Aroundtheflavors! 

Na świątecznych stołach pierniki pojawiają się w różnej formie i z rozmaitymi dodatkami, ale zawsze łączy je aromatyczny, korzenny zapach, który zawdzięczają przyprawom, takim jak cynamon, goździki, czy kolendra.

We Wpisie Tygodnia pt: „Pierniki”, Aroundtheflavors proponuje przepisy na piernikowe ciasta, m.in. przekładane konfiturą śliwkową, z dodatkiem czekolady i… piernik staropolski, który dojrzewa kilka tygodni.

Jeśli nie wyobrażacie sobie Świąt bez piernika, to zapraszamy do lektury! A Wy macie swoje sprawdzone przepisy na pierniki?

 

Walka z … piernikami

         Wszystko o Piernikach znajdziecie we wpisie Aroundtheflavors

UWAGA! 

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.
Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

Konczi 09.11.2015 14:19
:) już wszystko jasne - muszę upiec taki pierniczek, pachnie mi już świętami oj strasznie szybko ;)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak