Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

W piątek wspólnie bawiliśmy się w Pile

Było wesoło, smacznie i bardzo miło. Na pewno żaden z obecnych nie żałował, bo naprawdę warto było nas odwiedzić. Każdy mógł skosztować dań przygotowanych przez mistrza, Roberta Sowę. Znany kucharz wraz ze swoją ekipą przyrządzał i wydawał z wielkiego tira Prymatu przysmaki przyrządzone z grillowanego mięsa, gotowych sałat marki Eisberg i produktów marki Smak.
Ciekawi grillowych porad mogli je dostać w namiocie Prymatu, gdzie bezpłatnie rozdawano również książeczki z przepisami na grillowe dania. Nie zabrakło również okazji do zdobycia cennych nagród. Przy specjalnym kole fortuny bardzo łatwo dało się zdobyć akcesoria kulinarne, produkty Prymatu i gadżety firmy Eisberg, partnera Prymatu w czasie letniej trasy imprezowej. Wszystko udało się wyśmienicie, oprócz atrakcji kulinarnych nie zabrakło również tych muzycznych. W Pile zaśpiewała dla Was między innymi sama Patrycja Markowska.
Bardzo dziękujemy za wspólną imprezę, o kolejnych będziemy informować w serwisie!

jejkuchnia 29.08.2017 17:19
A kiedy w Łodzi? :D
Bożena Matuszczyk 28.08.2017 20:09
Bardzo żałuje że nie mogłam dojechać, na pewno była super zabawa i fajna impreza. Mam nadzieje że kiedyś i mnie sie uda dołączyć na tak fajną super imprezę.;)
bietka 28.08.2017 15:03
I pewnie jak zwykle była super impreza :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak