Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

W najbliższy weekend ostatnia okazja, by bawić się podczas „Lata z Radiem”

W najbliższy weekend ostatnia okazja, by bawić się podczas „Lata z Radiem”

Wakacje dobiegają końca, a wraz z nimi imprezy z cyklu z „Lato z Radiem”. Jednak na pocieszenie pozostał jeszcze jeden weekend, w trakcie którego będziecie się mogli świetnie bawić. Koniecznie odwiedźcie Kutno i Otwock, naprawdę warto.

Za nami kolejne dwie imprezy. W przepięknych mazurskich miejscowościach – Augustowie i Grajewie mieliście okazję spędzić nieco czasu w doskonałym towarzystwie, a czas upływał tym milej, że grała świetna polska muzyka „na żywo”. Przed Wami już ostatnia okazja, by odwiedzić w tym roku miasteczko Prymatu pełne kulinarnych atrakcji. Wielki namiot z informacjami o produktach marki Prymat, kulinarny tir, z którego wydawane są grillowane przysmaki oraz koło fortuny pełne niezwykłych nagród – to wszystko czeka na Was, gdy zdecydujecie się nas odwiedzić.

Jeśli zdecydujecie się zakręcić kołem fortuny i odpowiecie na proste pytanie, na pewno nie odejdziecie z pustymi rękami. Wygracie przyprawy Prymat i Kucharek, które istotnie polepszą smak potraw przyrządzanych w Waszych kuchniach oraz cenne kulinarne gadżety, dzięki którym wygodniej i przyjemniej będzie się Wam gotowało. Bez wątpienia przy ostatnich letnich promieniach słońca urządzicie jeszcze niejednego grilla, a zdecydowanie łatwiej i szybciej będzie się Wam go przygotowało, gdy pod ręką będzie mieli książeczkę z przepisami. Taką otrzymacie na pewno wmiasteczku Prymatu. Partnerem i fundatorem nagród jest także marka eisberg, producent sałat gotowych do spożycia.

Przybywajcie licznie i cieszcie się świetnym jedzenie i super atmosferą!

bcj 29.08.2016 17:16
Wygląda bardzo smacznie :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak