VII tura konkursu startuje! Zadaj pytanie o…ziemniaki!

15.12.2015
VII tura konkursu startuje! Zadaj pytanie o…ziemniaki!

Ziemniaki to całe mnóstwo kulinarnych możliwości. Najczęściej podajemy je ugotowane do obiadu, obok mięsnego dania i tutaj raczej niczym nas nie zaskoczą. Ale nie tylko – są przecież bazą dla wielu zup, zapiekanek, a także smażonych placków. Czy ich przyrządzanie rodzi jakieś pytania? Czy macie kłopot z którymś z ziemniaczanych dań?

Ziemniaki w niewielu krajach są tak popularne i lubiane, jak w naszym. Są pyszne, bogate w wartości odżywcze – zachwycamy się ich kremową konsystencją. Myślimy także o tym, jak urozmaicić przygotowywane z nich klasyki. Są przecież wyśmienitą bazą, którą łączyć można z przeróżnymi dodatkami oraz przyprawami.Chcieliśmy Was zaprosić do zadawania pytań o ziemniaki. Czy ich przyrządzanie w kuchni rodzi w Was jeszcze jakieś wątpliwości? Jeśli tak, to nad czym się zastanawiacie. Tym razem nagrodzimy jedną osobę. Na jej pytanie odpowie Robert Sowa, a także otrzyma ona Zestaw przypraw Prymat oraz punkty w serwisie.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17.12.2015 do godziny 9:00.

Zachęcamy do przesyłania swoich zgłoszeń w formie własnego zdjęcia z załączonym pytaniem w formie tekstowej oraz jako video. Istnieje też możliwość przesyłania swoich zgłoszeń konkursowych w formie samego tekstu. W zależności od nadesłanej formy zgłoszenia Laureaci mogą otrzymać:
- Zestaw przypraw Prymat i 2000 punktów do wykorzystania w Serwisie otrzymają Laureaci, którzy prześlą swoje zgłoszenie w formie video.
- Zestaw przypraw Prymat i 1000 punktów do wykorzystania w Serwisie otrzymają Laureaci, którzy prześlą swoje zgłoszenie w formie zdjęcia z załączonym pytaniem w formie tekstowej.
- 600 punktów do wykorzystania w Serwisie otrzymają Laureaci, którzy prześlą swoje zgłoszenie w formie tekstu.

ZASADY KONKURSU:
1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest akceptacja regulaminu konkursu.
2. Wysłanie zgłoszenia konkursowego poprzez jedną z możliwych dróg dostarczenia:
a) Wysłanie maila na pocztę elektroniczną: [email protected]
b) Opublikowanie postu ze zgłoszeniem na stronie Doradca Smaku na Facebooku https://www.facebook.com/DoradcaSmaku pod postem konkursowym dotyczącym poszczególnej tury, w której Uczestnik będzie brał udział;
c) Opublikowanie postu ze zgłoszeniem na stronie Doradca Smaku na Instagramie https://www.instagram.com/explore/tags/doradcasmaku/ pod postem konkursowym dotyczącym poszczególnej tury, w której Uczestnik będzie brał udział; użytkownik powinien oznaczyć wpis konkursowy hasztagiem #odkrywamyszekretgotowania
d) Opublikowanie postu ze zgłoszeniem na stronie Doradca Smaku pod aktualnością zapowiadającą poszczególną turę konkursu.
Zgłoszenia opublikowane w innych miejscach niż powyżej nie będą brane pod uwagę.
3. W zgłoszeniu powinno znaleźć się:
a) Pytanie dotyczące tematu przewodniego konkursu.
b) Uczestnik może zgłosić swoje pytanie w trzech akceptowalnych formach:
- Filmu, w którym Uczestnik zada pytanie dotyczące tematu przewodniego konkursu.
- Zdjęcia przedstawiające twarz Uczestnika oraz pytania w formie tekstowej dotyczące tematu przewodniego konkursu.
- Pytanie w formie tekstowej dotyczące tematu przewodniego konkursu.
Szczegółowe informacje w REGULAMINIE.

Udostepnij:

Komentarze (1)

norweska20 15.12.2015 22:38
o pytanko od razu wpadło mi do głowy - jutro je wyślemy :)
prymat