Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

VII tura konkursu startuje! Zadaj pytanie o…ziemniaki!

VII tura konkursu startuje! Zadaj pytanie o…ziemniaki!

Ziemniaki to całe mnóstwo kulinarnych możliwości. Najczęściej podajemy je ugotowane do obiadu, obok mięsnego dania i tutaj raczej niczym nas nie zaskoczą. Ale nie tylko – są przecież bazą dla wielu zup, zapiekanek, a także smażonych placków. Czy ich przyrządzanie rodzi jakieś pytania? Czy macie kłopot z którymś z ziemniaczanych dań?

Ziemniaki w niewielu krajach są tak popularne i lubiane, jak w naszym. Są pyszne, bogate w wartości odżywcze – zachwycamy się ich kremową konsystencją. Myślimy także o tym, jak urozmaicić przygotowywane z nich klasyki. Są przecież wyśmienitą bazą, którą łączyć można z przeróżnymi dodatkami oraz przyprawami.Chcieliśmy Was zaprosić do zadawania pytań o ziemniaki. Czy ich przyrządzanie w kuchni rodzi w Was jeszcze jakieś wątpliwości? Jeśli tak, to nad czym się zastanawiacie. Tym razem nagrodzimy jedną osobę. Na jej pytanie odpowie Robert Sowa, a także otrzyma ona Zestaw przypraw Prymat oraz punkty w serwisie.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17.12.2015 do godziny 9:00.

Zachęcamy do przesyłania swoich zgłoszeń w formie własnego zdjęcia z załączonym pytaniem w formie tekstowej oraz jako video. Istnieje też możliwość przesyłania swoich zgłoszeń konkursowych w formie samego tekstu. W zależności od nadesłanej formy zgłoszenia Laureaci mogą otrzymać:
- Zestaw przypraw Prymat i 2000 punktów do wykorzystania w Serwisie otrzymają Laureaci, którzy prześlą swoje zgłoszenie w formie video.
- Zestaw przypraw Prymat i 1000 punktów do wykorzystania w Serwisie otrzymają Laureaci, którzy prześlą swoje zgłoszenie w formie zdjęcia z załączonym pytaniem w formie tekstowej.
- 600 punktów do wykorzystania w Serwisie otrzymają Laureaci, którzy prześlą swoje zgłoszenie w formie tekstu.

ZASADY KONKURSU:
1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest akceptacja regulaminu konkursu.
2. Wysłanie zgłoszenia konkursowego poprzez jedną z możliwych dróg dostarczenia:
a) Wysłanie maila na pocztę elektroniczną: [email protected]
b) Opublikowanie postu ze zgłoszeniem na stronie Doradca Smaku na Facebooku https://www.facebook.com/DoradcaSmaku pod postem konkursowym dotyczącym poszczególnej tury, w której Uczestnik będzie brał udział;
c) Opublikowanie postu ze zgłoszeniem na stronie Doradca Smaku na Instagramie https://www.instagram.com/explore/tags/doradcasmaku/ pod postem konkursowym dotyczącym poszczególnej tury, w której Uczestnik będzie brał udział; użytkownik powinien oznaczyć wpis konkursowy hasztagiem #odkrywamyszekretgotowania
d) Opublikowanie postu ze zgłoszeniem na stronie Doradca Smaku pod aktualnością zapowiadającą poszczególną turę konkursu.
Zgłoszenia opublikowane w innych miejscach niż powyżej nie będą brane pod uwagę.
3. W zgłoszeniu powinno znaleźć się:
a) Pytanie dotyczące tematu przewodniego konkursu.
b) Uczestnik może zgłosić swoje pytanie w trzech akceptowalnych formach:
- Filmu, w którym Uczestnik zada pytanie dotyczące tematu przewodniego konkursu.
- Zdjęcia przedstawiające twarz Uczestnika oraz pytania w formie tekstowej dotyczące tematu przewodniego konkursu.
- Pytanie w formie tekstowej dotyczące tematu przewodniego konkursu.
Szczegółowe informacje w REGULAMINIE.

norweska20 15.12.2015 22:38
o pytanko od razu wpadło mi do głowy - jutro je wyślemy :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak