Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Urodziny Zdrowej Częstochowy z Prymatem

Urodziny Zdrowej Częstochowy z Prymatem

Już w tę sobotę, 15 lipca, Miasteczko Prymat zagości na trwających przez weekend Leroy Merlin Urodzinach Zdrowej Częstochowy. Uroczystość jest poświęcona przede wszystkim promocji zdrowego trybu życia, ale atrakcje będą naprawdę bardzo różnorodne!

Do Częstochowy przyjedzie imponujący tir kulinarny Prymat, z którego Robert Sowa będzie częstował przygotowywanymi przez z siebie i swoich pomocników daniami z użyciem mięsa z grilla, gotowych sałat firmy Eisberg i produktów marki Smak, a wszystko to oczywiście odpowiednio dosmakowane dzięki przyprawom Prymat.

Wszystkich fanów grillowania zapraszamy również do namiotu Prymat. Będzie w nim można dowiedzieć się wiele o grillowaniu i komponowaniu dań z grilla. Przygotowano również nieodpłatnie rozdawane książeczki z przepisami na grilla. To nie wszystko! Specjalna atrakcja to także wyjątkowe koło fortuny. Co będzie można wygrać? Gadżety firmy Eisberg, różne akcesoria kulinarne i przyprawy Prymatu.

Wszystkich, którzy chcą się czegoś dowiedzieć o zdrowym trybie życia, skosztować przysmaków spod ręki mistrza i zdobyć nagrody, bardzo serdecznie zapraszamy na Leroy Merlin Urodziny Zdrowej Częstochowy! Oprócz atrakcji kulinarnych organizatorzy zaplanowali wiele więcej. W czasie trwających trzy dni urodzin będzie można zbadać słuch w specjalnym Słuchobusie, ostrzyc się u mistrza świata we fryzjerstwie, a także zobaczyć występy m.in. Oli Kowackiej czy zespołu Paragraf 64. Zapraszamy!

14-16 lipca

plac Biegańskiego, Częstochowa

 

bietka 13.07.2017 17:56
a ja niestety mieszkam daleko
Renata9 13.07.2017 15:43
Świetnie, mieszkam blisko to może zajrzę :-)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak