Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

"Ugotowani" z Kucharkiem

"Ugotowani" z Kucharkiem

Gotowanie na ekranie cieszy się niezmienną popularnością. Sztuka kulinarna na stałe zagościła w naszych domach. Ludzie chcą wiedzieć, jak inni gotują, jak sobie radzą w kuchni. Tego typu programy zachęcają do poszukiwania nowych smaków i wrażeń. „Ugotowani" pokażą, że gotowanie może być wspaniałą zabawą, a także sposobem na pokazanie własnych talentów i osobowości, czasem bardzo różnych.

 

„Uczestnicy programu rywalizować będą o pieniądze, przygotowując potrawy, które ocenią ich konkurenci. W każdym odcinku „Ugotowanych" będą brać udział cztery wybrane w castingach osoby z jednego miasta. Każda z nich przygotuje posiłek (trzy dania - przystawka, danie główne, deser) i zaprosi do swojego domu lub mieszkania na kolację pozostałych uczestników. W punktach ocenią oni przygotowany posiłek, jego pomysłowość, sposób podania, kompozycję poszczególnych dań oraz ogólną atmosferę wieczoru, w tym dodatkowe atrakcje, jak też samego gospodarza, z którym rywalizują o wygraną. Uczestnik, który zbierze najwięcej punktów, wygra odcinek i otrzyma nagrodę pieniężną."

 

Wszystkim tym zmaganiom przy kuchennym stole będzie towarzyszyć KUCHAREK. Produkty KUCHARKA będą dodawać smaku konkursowym daniom.

 

1

 

Premiera 1 odcinka już w najbliższą niedzielę, 3 października o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy do oglądania „Ugotowanych", a także zachęcamy do informowania klientów o programie.

Kaśka1 06.10.2010 22:21
Fajnie że powstaje nowy reality - show z \"sztuką gotowania \" w roli głównej:) na pewno będę oglądać!!!

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak