Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Trwają obrady jury

Trwają obrady jury

Zakończył się etap przyjmowania zgłoszeń. W dniach 1-2.11.2017 r. odbyły się obrady komisji, która wybrała 25 wyjątkowych par spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń. Następnie, w dniach 3-7.11.2017 r., do obrad zasiądą jurorzy akcji "Mistrz Smaku". Grażyna Wolszczak, Daria Widawska, Robert Sowa i Michel Moran wybiorą 5 najlepszych par, po jednej z każdej kategorii.

8 listopada zaprezentujemy Laureatów wszystkich kategorii akcji, czyli Kocham, Lubię, Szanuję, Pomagam i Smakuję. Od tego dnia do 24 listopada na stronie www.mistrzsmaku.tvn.pl widzowie będą mogli głosować na swoich faworytów. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 25 listopada w programie Dzień Dobry TVN.

„Mistrz Smaku” to wyjątkowa akcja zorganizowana przez telewizję TVN i markę Prymat. Jej głównym celem jest docenienie tych, którzy poprzez codzienne przygotowywanie posiłków okazują swoim bliskim miłość lub sympatię. W wielu domach w całej Polsce gotują na co dzień niezwykli ludzie, którym należy się rozgłos. Akcja ma na celu ich odnalezienie, podziękowanie im za ich niezwykły dar, a także opowiedzenie o nich innym. Zwycięska para ma szansę wygrać wspólnie 100 000 złotych!

Wszelkie szczegóły, przebieg akcji Mistrz Smaku oraz jej regulamin znajdują się na oficjalnej stronie Akcji www.mistrzsmaku.tvn.pl. Szczegółów można także wypatrywać w telewizji TVN, w programie Dzień Dobry TVN. W Akcję zaangażowały się takie znane osobistości, jak Natalia Siwiec, Edyta Herbuś, Joanna Krupa, Otylia Jędrzejczak, Patricia Kazadi, Michał Piróg czy Mariusz Czerkawski.

Akcję obserwować można również na naszym fanpage’u.

Justi2401 02.11.2017 08:59
Powodzenia dla biorących udział. Świetna akcja :)
bietka 02.11.2017 08:36
Powodzenia dla wszystkich którzy brali udział : )
Bożena Matuszczyk 02.11.2017 08:01
Pomysłowo i ciekawie .Super pomysł, na pewno znajdę swoich faworytów na których zagłosuje.;)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak