Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Przyprawy, marynaty, sosy i musztardy w atrakcyjnych cenach! SPRAWDŹ

Tłusty Czwartek już za miesiąc

Tłusty Czwartek już za miesiąc

Święta, Sylwester, a zaraz po nim długo wyczekiwany Karnawał zwieńczony corocznie Tłustym Czwartkiem. Wtedy też na naszym stole pojawiają się własnoręcznie przygotowane słodkości, a zwłaszcza pączki, faworki czy oponki.

Wyjątkowy zapach domowych wypieków to pierwsze skojarzenie na myśl o Tłustym Czwartku. Chociaż pozostał do niego jeszcze miesiąc, to już dzisiaj warto pomyśleć nad tym, jakie słodkości przygotujemy na tę okazję.

Przepisy na smaczne i pulchne pączki przekazywane są z pokolenia na pokolenia, a rodzinna tradycja udoskonalana przez kolejne osoby. Finalny efekt wywołuje zachwyt, a ich smak na długo pozostaje w pamięci. Jednak równie smaczną i kusząca alternatywą dla pączków są oponki oraz faworki. Ze względu na to, że są pracochłonne – mało kiedy pojawiają się w naszych domach. Warto jednak chociaż raz w roku się na nie skusić, a słodkie inspiracje znajdziecie We Wpisie Tygodnia „Karnawałowe słodkości” w wydaniu Ewy Wojtaszko.

Tłusty Czwartek już za miesiąc

Smaczne oponki pieczone w wydaniu Ewy Wojtaszko

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

 Kryteria wyboru:

  • oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

Renata9 04.01.2016 19:52
Serdecznie gratuluję !!!
Ifa 04.01.2016 17:17
Gratuluję :-)
Ewa Wojtaszko 04.01.2016 15:28
dziękuje :)
bietka 04.01.2016 15:18
gratulacje Ewa :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak